Gri Renk ’den Vazgeçemeyenlere

  • Anasayfa
  • /
  • Gri Renk ’den Vazgeçemeyenlere
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Gri Renk ’den Vazgeçemeyenlere

Gri Renk ’den Vazgeçemeyenlere

Gri renk yıllardır hemen her odanın dekorasyonunda tercih edilmektedir. Bazı ev sahipleri gri renk dekorasyon yapmayı canlı bir renk olmadığı gerekçesi ile pek tercih etmemektedir. Fakat gri bazı canlı renkler ile kullanılarak dinamik bir görüntü verebilmektedir. Biraz daha açık veya koyu gri tonlarının yanında turuncu gibi canlı renklerle de kombin edilebilmektedir. Grinin en sevilen tonları arasında antrasit bulunur. Antrasit rengi daha çok yatak odaları için tercih ediliyor olsa da iç mimaride birçok alanın şık görünmesi için tercih edilmektedir. Oturma odası iyi aydınlatılıyorsa eşyalarda ya da duvarda kullanılabilmektedir. Çoğunlukla duvarın tek bir yüzeyinde kullanılan antrasit odaya derinlik katmaktadır. Gri renk mimarı açıdan yaratıcılığın çok geniş olduğu bir çeşittir. Mutfaklardan banyolara, hatta mavi renk ile birleşerek çocuk odalarından bebek odalarına dek tercih edilebilmektedir.

Gri Koltuk Takımlarına Hangi Duvar Rengi Gider?

Gri renkler şık bir dekorasyon yapmak için oldukça başarılı bir tercihtir. Gri renk dekorasyon yapmak isteyenler genellikle gri koltuk takımları ile hangi duvar rengi kullanılması gerektiğini düşünüyorlar. Bunun için grinin hangi tonlarında bir eşya olduğu önem taşımaktadır. Bununla birlikte hangi oda için kullanılacağı düşünüldüğünde doğru bir sonuca varılabilir. Ama sonuç olarak hangi ton olursa olsun beyaz ve tonlarıyla başarı ile uyum sağlamaktadır. Kapalı ve koyu renkler ile kullanılması pek önerilmemektedir.

Gri Renkler ile Profesyonel Tasarımlar

Gri renk şık ve rahatlığın temsilcisi olarak birçok mekânda kullanılabilir. Ev dekorasyonu yanı sıra büro ve çeşitli iş yerlerinde de kullanılabilmektedir. Antrasit, Fransız keteni, inci grisi, kumru grisi ve boz kahve grisi gibi farklı tonları bulunmaktadır.  Ofis iç mimarı olarak Ankara’da öne çıkan firmalardan biriyiz. Gri renkte yapmak istediğiniz ofis dekorasyonları konusunda profesyonel tasarımlara imza atmaktayız. Hastane iç mimarı arayanlar için de uygun bir seçenek olan Movemimarlık iç mekânlardaki dekorasyon işlerini profesyonel kadrosu ile üstlenmektedir. Hemen her renkte çağdaş tasarımları sizler ile buluşturarak fark yaratmaktayız. Siz de bizimle iletişime geçerek kolayca randevu alabilir; stil sahibi ve modern tasarımlarımızdan kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

 

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.