Giyinme odaları için dekorasyon önerileri

  • Anasayfa
  • /
  • Giyinme odaları için dekorasyon önerileri
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Giyinme odaları için dekorasyon önerileri

Giyinme Odaları İçin Dekorasyon Önerileri

Günümüzde ev dekorasyonu trendlerinden bir tanesi de giyinme odasıdır. Yatak odası ve diğer odalardan farklı olarak hazırlanan giyinme odaları pek çok bakımdan avantaj sağlamaktadır. Ancak tasarımlara dikkat edilmediğinde giyinme odaları dezavantajlı olacaktır.  İç mimarlık firması olan Move Mimarlık tarafından giyinme odalarının geniş ve düzenli görünmesi için tasarımlara dikkat edilmektedir.

Ankara'da iç mimarlık firması olan Move mimarlık tasarladığı giyinme odaları ile sizlere rahatlık sağlayacaktır. Kıyafetlerinizin düzgünce yerleştirilebilmesi ve aradığınızı kolayca bulabilmeniz için duvardan duvara olacak şekilde duvar tasarımları yapılmalıdır. Bir dolabı gömlekler, diğer tarafı ceketler, bir diğer dolabı ise ayakkabılar için ayırdığınızda hem yerleşme düzenli olacak, hem de acil durumlarda aradığınız eşyalarınızı rahatlıkla bulabileceksiniz.

Özellikle kadınlar için giyinme odalarının çok detaylı olması gerekir. Aksesuar kullanmayı seven ve çok sayıda aksesuarı olan kadınlar için uygun dolaplar oluşturulmalıdır. Amerikan dolaplar kullanabileceğiniz gibi çok sayıda çekmece kullanarak da takılarınızı yerleştirebilirsiniz. Çayyolu iç mimarlık firmamız tarafından müşterilerin bütçesi de dikkate alınarak tasarım yapılmaktadır. Çünkü çok sayıda dolap ve çekmece kullanmak da maliyetli olacaktır. Bu sebeple küçük dolaplara daha fazla göz eklenerek daha kullanışlı tasarımlar da yapılabilir.

Dolap ve çekmece sayısı yeterlilik durumuna göre ayarlanacak. İç mimar tarafından ihtiyaçlarınız doğrultusunda ürünler tercih edilecek ve işinizi görecek şekilde tasarımlar yapılacaktır. Ayrıca tarzınız da tasarımda önemlidir. Sade ve şıklıktan hoşlanıyorsanız bu durumda sadece beyaz dolaplar kullanabilirsiniz Bu dolaplara hareket katmak için renkli dolap kulpları tercih edebilirsiniz. Küçük alanlar ve kolonlu duvarlar için ise genelde alanı büyütmek için gömme dolap tasarımları yapılmaktadır.

Giyinme Odası Dekorasyonu Kime Yaptırılmalı?

Küçük alanları kullanışlı hale getirmek ve kullanışlı bir giyinme odası tasarımı için tercihiniz Move Mimarlık olmalıdır.

İç mimarlık ofisi ayrıca daha şık tasarımlara da imza atmaktadır. Giyinme odanıza paravanlar ekleyebileceğiniz gibi ayakkabılarınızı giymek için puf tarzı koltuklar da yerleştirebilirsiniz. Dolap renginiz ile uyumlu olacak şekilde bir puf seçimi yaparak işi kolay kılabilirsiniz. Özgün tasarımlar ile evinizin havası değişecek, küçük giyinme odanız dahi kocaman bir hal alacaktır.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.