Genç Profesyoneller İçin Kendinden Emin Siyah, Beyaz Ve Sarı İç Mekanlar

  • Anasayfa
  • /
  • Genç Profesyoneller İçin Kendinden Emin Siyah, Beyaz Ve Sarı İç Mekanlar
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Genç Profesyoneller İçin Kendinden Emin Siyah, Beyaz Ve Sarı İç Mekanlar

Genç Profesyoneller İçin Kendinden Emin Siyah, Beyaz Ve Sarı İç Mekanlar

Genç profesyoneller için kendinden emin siyah, beyaz ve sarı iç mekanlar en çok tercih edilen tasarımlar arasındadır. Siyah ve beyazın ahenkli dansına eşlik eden sıcak bir sarı ile iç mekanlarda çok daha göz alıcı tasarımlar oluşturmak mümkündür. 3 rengin kompozisyonunu ortamın rengi ve mobilyalar ile tamamlayabilmek de söz konusudur. Yalnızca duvarda dahi üç rengi kullanarak istediğiniz etkiyi yaratabilmek mümkündür. Ankara’nın ödüllü iç mimarlık firması olan Move mimarlıktan destek alarak hem zemin renkleri hem de mobilya renkleri arasında en mükemmel kompozisyonlara göz atabilirsiniz. Sarı siyah ve beyazın mükemmel uyumunu barındıran duvar kağıtları ile ortamlarınızı olduğundan çok daha modern, çok daha göz alıcı bir hale dönüştürebilirsiniz. Hatta bu motifleri dolap kaplamalarında veya folyo yüzey kaplama ürünlerinde de tercih ederek kullanabilirsiniz.

İç Mekanda Hangi Renkler Tercih Edilmelidir?

İç mekan tasarımlarında evin mobilyalarından evin büyüklüğüne kadar ve yaşayanların isteklerine göre birçok farklı renk tercihi yapılabilir. Yapılacak tasarımda kullanılacak olan renkler tasarımın ruhunu yansıtmaktadır. Bu nedenle renk tercihi profesyoneller tarafından yapılmalıdır. Tercih edilen mobilyanın türüne ve mobilyada tercih edilen renge göre uyum sağlanacak rengi tercih edilmelidir. Her dönem farklı renkler iç mekanlarda trend olarak kullanılmaktadır. Günümüzde de sarı siyah ve beyaz uyumu trend olarak ortamlarda çok tercih edilmektedir. Ankara'nın tek ödüllü iç mimarlık firması olan Move Mimarlık tarafından üç renk haricinde birçok alternatif renk ile tasarım çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Sizlerde zevkinize ve yaşadığınız ortamlara en uygun renkleri firmamız sayesinde seçebilirsiniz.

Ankara'da İç Mimarlık Ofisleri

Gelişen mimari uygulamalar ve refah seviyesinin sürekli olarak artması gibi etkilerden dolayı birçok kişi tarafından profesyonel iç mimarlık teknikleri tercih edilmektedir. Yaşadığınız alanlarda etkileyici yöntemlere başvurmak istiyorsanız Ankara'nın ödüllü iç mimarlık firması olan Move mimarlık ile görüşmelisiniz. Yaşadığınız ve çalıştığınız tüm ortamların isteğiniz doğrultusunda mükemmel alanlara dönüşmesini sağlayabilirsiniz. En müthiş mobilyaların seçilmesinden en mükemmel dekorların oluşturulmasına kadar farklı birçok uygulamayı tek bir adreste bulabilirsiniz. Hatta tasarımların oluşturulmasının ardından uygulama öncesi detaylı olarak inceleyip beğenmediğiniz yerleri yine kendi isteğinize göre şekillendirebilirsiniz.

 

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.