Garaj Organizasyonu Püf Noktaları ve Kendin Yap Projeleri

  • Anasayfa
  • /
  • Garaj Organizasyonu Püf Noktaları ve Kendin Yap Projeleri
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Garaj Organizasyonu Püf Noktaları ve Kendin Yap Projeleri

GARAJ ORGANİZASYONU PÜF NOKTALARI VE KENDİN YAP PROJELERİ

Ev tasarımı ve daha verimli hale getirmek söz konusu olduğunda, garaj anında en son düşündüğünüz yerlerden biri. Genellikle bir şeyler biriktirmek için bırakılan bir alandır ve yıllar geçtikçe, 'hemen' gerekmeyen her şey düşünülmeden garajda saklanır. Yine de bu yaz, eski garajda yepyeni bir makyaj yapmanın ve bir servet bırakmadan yapmanın zamanı geldi.

FONKSİYONEL EV TASARIMLARI: GARAJI DAHA İYİ KULLANMANIN PÜF NOKTALARI

GARAJIN İÇİNDEKİ BOŞLUĞU ARTIRMA

İhtiyacınız olmayan her şeyi elinizden aldığınızdan emin olarak başlayın; otomatik olarak garajınızı çok daha genişleyen bir fikir. Zaman içinde çöp biriktirmeyin ve garajı DIY projeleri için kullanıyorsanız, o zaman birer birer yapıştırın. Eski malzemeleri ve diğer işçilik malzemelerini uygun kutulara koyun ve duvar alanını maksimuma çıkarın.

Daha organize bir iç mekanda çöp kovaları ve sepet kullanma fikri, sadece çocuk odasına veya yetişkin yatak odasına düşmesi gereken bir şey değildir. Bu yaklaşım garajda da güzel çalışıyor. Burada evde yapılabilecek basit metalik bir çerçeve ile desteklenen çöp kutuları, sepetler ve küvetlerle dolu geniş bir duvar görüyorsunuz. Etiket eklemek her şeyi çok daha iyi bir hale getirir!

Eğer duvarlar garajınızdaki kurtarmaya gelmezse ya da sadece boş alan yoksa, tavan gerçekten bir nimet olabilir. Bu özel yapım sürgülü tavan depolama sistemi , bir hafta sonu geçirebileceğiniz bir sistemdir ve kesinlikle garajı daha organize bir hale getirir.

Garajınızdaki karışıklığı gidermek için tek bir DIY fikrine veya depolama sistemine bağlı kalmanıza gerek yok . Farklı duvara monte edilmiş depolama sistemleri, askılar ve birbiriyle senkronize çalışan diğer üniteler ile çok yönlü yaklaşımı deneyin.

Garajdaki bu ekstra odanın iyi bir şekilde kullanılması, tam olarak neye ihtiyacınız olduğunu ve bunun nasıl yapıldığını anlama ile ilgilidir. Bir tezgah ve birkaç kanca ile birlikte bir dizi ev yapımı raf , garajdaki çamur ayarını şekillendirebilir ; Ailedeki herkesin yağmurluklarını asabileceği ve botlarını yerleştirebileceği bir alan. Soğuk kış günü için mükemmel!

Family Handyman'dan gelen  bir fikir, garajda muhteşem bir depolama duvarı oluşturmaya yardımcı olan tel bidonlardır. Bu fikir, gerektiği kadar alan eklemek için bir dizi basit kutuyu kullanmaya dayanır. Bu, mGaraja daha fazla alan eklemek ve organizasyonel rahatlığını arttırmak için akıllı fikirlerden biri, geleneksel kapıları kesinlikle salıncaksız yer kaplayan taşıma kapılarıyla değiştirmektir. Dışarı fırladıkları için, teklif edilen alanın her yerini hemen hemen kullanabilirsiniz. Tabii ki, bu, garajın aşağıdakiler gibi eksiksiz bir depolama alanına dönüştürüldüğü anlamına gelmez! Ve her zaman garajda daha geniş depolama seçeneklerine sahip olduğunuzdan emin olun, zamanla değişebilecek esnek bir ortam oluşturur. Bu, modüler bir sistemdir ve zamanla gerektiği kadar genişletebilirsiniz.

EV TASARIMINI FONKSİYONEL HALE GETİRMENİN YOLLARI

Ev tasarımı ve dizaynını daha fonksiyonel hale getirmek istiyorsanız alanında uzmanlaşmış ve yüzlerce başarılı referansa sahip Move Mimarlık’a hemen şimdi başvurun!

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.