Galleria Avm 40 Million`A Move İç Mimarlıkla Merhaba Dedi

  • Anasayfa
  • /
  • Galleria Avm 40 Million`A Move İç Mimarlıkla Merhaba Dedi
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Galleria Avm 40 Million`A Move İç Mimarlıkla Merhaba Dedi

GalleriaAvm 40 Million'a Move İç Mimarlıkla Merhaba Dedi

40 Million, Dünya çapında en fazla tercih edilen güneş gözlüğü markalarından bir tanesidir. İstanbul’da bulunan "GalleriaAVM" ’de açılacak olan 40 Million Optical Store da Move İç Mimarlık tasarımları ile dikkat çekmektedir.

Japon titanyumu kullanarak dünya çapındaki en modern ve dayanıklı gözlük markalarından biri olan 40 Million, biz Move İç Mimarlık’ı tercih ederek, ofislerinin de gözlükleri gibi modern ve şık görünmesinde vesile olmuştur.

40 Million Mağazaları

Dünyanın pek çok yerinde mağazası bulunan 40 Million, tasarım konusuna çok önem veren bir marka olarak bilinmektedir. İstanbul Galleria Alışveriş Merkezi’nde açılacak olan 40 Million, buradaki mağaza tasarımına da önem verdiği için bizim gibi tasarımlarına önem veren ve modern tasarımlar yaratan bir iç mimarlık ofisi ile çalışmayı tercih etmiştir.

40 Million markasına ait olan GalleriaAVM’deki mağazada ağırlıklı olarak açık ve pastel renkler kullandık. Göz alıcı bir tasarıma sahip olan mağazada, iç mimarlık açısından en önemli olan kısım ise aydınlatmalar oldu. Bunun en büyük sebebi, 40 Million markasının, bir gözlük markası olmasıdır. İnsanların doğru gözlüğü seçebilmeleri açısından bulundukları yerin aydınlatmasının çok büyük bir önemi vardır. Bu nedenle tasarım boyunca aydınlatma kısmını her zaman ön planda tuttuk.

Aydınlatma haricinde hem bütünlüğü bozmaması açısından hem de mağazanın daha canlı görünmesi açısından açık renkler kullanarak, modern bir tasarım elde ettik. İnternet sitemizde de göreceğiniz fotoğraflar sayesinde mağazanın ne kadar canlı ve aydınlık göründüğünü fark edebilirsiniz.

40 Million markasına, bize güvendikleri için teşekkür ederiz. Biz de Move İç Mimarlık olarak bizi seçtikleri için kendilerine teşekkür ediyor ve de bol satışlar diliyoruz.

 

 

 

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.