Farklı İç Mimari Fikirleri Sayesinde Farkı Yakalayın

  • Anasayfa
  • /
  • Farklı İç Mimari Fikirleri Sayesinde Farkı Yakalayın
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Farklı İç Mimari Fikirleri Sayesinde Farkı Yakalayın

 

İç mimari alanında farklı tasarım örneklerini sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz.

FARKLI İÇ MİMARİ TASARIMI ÖRNEKLERİ

KİTAPLARINIZI BOYAYIN YA DA DUVAR KAĞIDINI ALIN

Bu anlık renk pop tasarımı aydınlanacak ve herhangi bir odaya enerji verecektir! Renkli bir kat boya kadar basit bir şeyin alanınıza anında nasıl enerji verebileceği ve dönüştürebileceği şaşırtıcı. Bu yerleşik kitaplık, parlak mavi iç olmadan basit ve sıradan olurdu. Sıkıcı bir alanı dönüştürmenin belki de en basit ve en ucuz yolu beklenmedik bir yere boya kat uygulamaktır. Kitaplıklar başlamak için ideal bir yer çünkü geniş bir alanı boyamanıza gerek yok. Renk patlaması eklemek için diğer eğlenceli yerler arasında şömine şömine ızgaraları, dolapların iç kısımları, koridorlar ve tavanlar sayılabilir.

PARKE ZEMİNLERİ YUMUŞATMAK İÇİN ALAN HALILARI KULLANIN

Halı sermek sıcaklığı verir ve yaşam alanınıza mükemmel bir doku, renk ve kişilik katar. Parke zeminler güzel ve bakımı kolaydır, ancak özellikle soğuk aylarda halı kaplı zeminlerin sunduğu rahatlıktan yoksundurlar. Alan halıları yaşam alanınıza eğlence ve işlevsellik katabilir. Karakterinizi sergilemek için çeşitli desen ve kumaşları birlikte kullanın. Veya aynı desen ve kumaşa sahip halıları veya aynı renkleri ancak farklı dokuları ekleyin. İmkanlar sonsuzdur. Alan kilimlerinizi, daha soğuk aylar için sıcak tonları ve kumaşları, yılın daha sıcak günleri için daha hafif olanları kullanarak mevsimleri yansıtacak şekilde değiştirebilirsiniz. Çocuklu evler için ideal olan çok sayıda pamuk, yıkanabilir alan kilim vardır. Küçük çocuklu bir evin aynı zamanda şık olamamasının hiçbir nedeni yoktur.

Sana neler ilham verdi? Şahsen ben sadece son zamanlarda tüm öfke gibi görünen bu hayvan gizle kilim kızgınım. Asıl soru, ineğe mi yoksa zebraya mı gideceğim?

İÇ MİMARİ TASARIMI KİME YAPTIRILMALI?

İç mimari tasarımı örnekleri için tecrübesi ve deneyimiyle başarılı işlere imza atan Move Mimarlık ile iletişime geçmek için acele edin ve fark yaratın!

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.