Evinizin Güçlü Yanlarını Ortaya Çıkaracak İç Mimari Fikirleri

  • Anasayfa
  • /
  • Evinizin Güçlü Yanlarını Ortaya Çıkaracak İç Mimari Fikirleri
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Evinizin Güçlü Yanlarını Ortaya Çıkaracak İç Mimari Fikirleri

EVİNİZİN GÜÇLÜ YANLARINI ORTAYA ÇIKARTACAK İÇ MİMARİ FİKİRLERİ

İç mimari firmaları, evinizin güçlü yanlarını nasıl ortaya çıkartacaklarını, kusurlarını nasıl gizleyeceklerini bilirler ve hemen hemen herkes için çekici olmasını sağlarlar. Sizleri büyük maddi yükler altına sokmadan evinizin içini tazelemek için ipuçlarını almak üzere konuştuk.

  1. Sesi Ön Kapıda Ayarlayın

 

Evinizin harika bir ilk izlenim bırakmasını istiyorsanız, ön kapıyı eğlenceli ve parlak bir renk tonu ile boyayın. New Jersey merkezli bir stajyer olan Lara Allen-Brett, “Kırmızı, birçok kültürde şanslı bir renktir” diyor. Kırmızı bir kapı, erken Amerika'daki yorgun gezginlere "hoş geldiniz" demekti ve kiliselerde güvenli bir sığınağı temsil ediyordu. San Francisco merkezli bir stajyer Christopher Breining'e göre, turuncu ve sarı renklerinden birkaçı daha da yükseldi. Her iki renk de neşe ve sıcaklıkla ilişkilendirilir. Gitmesi gereken bir şey: modası geçmiş bir ekran kapısı. Ondan kurtulun veya ekranlı bir panel için değiştirebileceğiniz tam boy camlı fırtına kapısı ile değiştirin.

 

 

 

  1. Duvar Renklerini Hafif ve Nötr Tutun

 

Akışın önemli olduğu özellikle birinci katta bej veya gri gibi renklere yapıştırın. Breining “Jarring geçişlerini en aza indirmek istiyorsun” diyor. Nötr duvarlar, aksesuarlarınızı kolayca değiştirebilmenizi sağlayan en yüksek dekorasyon esnekliğini sağlar. Ve yan yana iki küçük odanız varsa, aynı nötr renkte boyamak daha büyük hissetmelerini sağlar. Bir boya şeridine bakın ve odadan odaya ince bir değişiklik yapmak için bir veya iki ton yukarı veya aşağı hareket ettirin, diyor Allen-Brett.

 

3. Koltuk Görüşmelerinize Sandalyelerinizden Emin Olun

Güzel bir otel lobisini düşünün: Mobilyalar sohbeti davet eden gruplar halinde düzenlenmiştir. Mobilyaları oturma odanıza yerleştirdiğinizde, benzer bir denge ve samimiyet hissetmeyi hedefleyin. "Bir U şeklinde, bir divan ve sehpanın her bir ucunda birbirine bakan iki sandalye veya H şeklinde bir konuşma alanı, ortada iki sandalye ve bir sehpanın tam karşısına gelen bir kanepe, İdeal, "diyor Dallas merkezli bir stager olan Michelle Lynne. Kaçınılması gereken yaygın hatalardan biri: Tüm mobilyaları duvarlara doğru itmek. “İnsanlar bunu yapıyor çünkü odalarının daha büyük görüneceğini düşünüyorlar, ancak gerçekte mobilyaları duvarlardan uzağa kaydırmak odanın daha büyük hissetmesini sağlıyor” diyor.

HANGİ İÇ MİMARİ FİRMALARIYLA ÇALIŞMAM DOĞRU OLUR?

Move mimarlık diğer iç mimari firmaları arasından tecrübesi ve bilgi atyapısıyla sıyrılmaktadır. Move Mimarlık ile çalışmak için hemen iletişime geçin!

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.