Evinizin Adımına Küçük Bir Bahar Koymanın Basit Ve Süper Kolay Yolu

  • Anasayfa
  • /
  • Evinizin Adımına Küçük Bir Bahar Koymanın Basit Ve Süper Kolay Yolu
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Evinizin Adımına Küçük Bir Bahar Koymanın Basit Ve Süper Kolay Yolu

Evinizin Adımına Küçük Bir Bahar Koymanın Basit Ve Süper Kolay Yolu

Yaşam alanlarınıza iç mimarlık dokunuşu ile benzersiz özellikler kazandırmanız mümkündür. Özel tasarımları ile Move iç mimarlık ofisimiz profesyonel mimarlarımız sayesinde birbirinden farklı özgün tasarımlarla alanında eşsiz ortamlara sahip olabilmenize imkan sağlamaktadır. Bir alanın eşsiz güzellikte olabilmesi Mobilya seçiminden tavan duvar dahil olmak üzere yapısal özelliklerinin de seçilmesi ile mümkündür. En çokta bitki seven insanların yaşam alanlarına dokunuşları yaşam alanlarını bambaşka bir ortama çevirmeye yaramaktadır. Sinpaş Altın kuleler, Sinpaş Marina kuleleri, Kuzu kuleleri, One Tower gibi birçok yapı projesinde imzası olan Move iç mimarlık firması bu alanlarda basit ama süper yeşillik fikirleri uygulamıştır. Bu sayede binaların girişlerinden itibaren her tarafta bahar yaşanıyormuşçasına tasarlanmış olan uygulamaları görebilmek mümkündür.

Yaşam Alanlarınızda Estetik Bahçeler

Zamanla teknolojilerin gelişmesi iç mimarlık tasarımlarını da etkilemiştir. Bu sayede yaşam alanlarında bitkilerin estetik olarak yer alması da mümkündür. Özellikle koridorlarda veya büyük ortamlarda dikey bitkilendirme yöntemleri ile bahar dokunuşunu yaşam alanlarınızın her 1 metrekaresine taşımanız mümkün olmaktadır. Dilerseniz kolaylıkla dikey saksılar kullanarak duvarlarınızı farklı bitkilerle kaplayabilirsiniz. Aynı zamanda birbirinden farklı saksılık modelleri ile hem dekoratif hem de ergonomik bir alan oluşturabilirsiniz. Movie Geçmişten geleceğe yaşam alanlarınızın yeşili terk etmemesini sağlamaktadır. Bu sayede sizlerde yaşam alanlarınızda yeşile daha çok yer verebilirsiniz.

Yaşam Alanlarında bahar Esintisi Önerileri

Movie iç mimarlık ofisimiz alanında uzman iç mimarlar ile birbirinden farklı ve Özgün projeler geliştirerek hem çalışma alanlarının hem de konutların benzersiz güzelliklere dönüşmesine katkıda bulunmaktadır. Bu kapsamda incelendiğinde birçok farklı projeyi görebilmek mümkündür. Örneğin çalışma alanlarında ofis girişlerinin bekleme salonlarının bir kış bahçesini andırır tarza bitkilerle donatılması sağlanmaktadır. Bu alanlarda tercihe göre çeşitli bitkiler kullanılmaktadır. Ancak özellikle bilgisayarların telefonları çok kullanıldığı alanlarda radyasyonun etkilerini azaltmak maksadıyla büyük kaktüs türleri kullanılmaktadır. Kullanılan bu bitkiler sayesinde hem ortamda bulunan radyasyon minimum seviyeye düşürülmesi hem de ortamın çok daha gösterişli çok daha estetik bir hal alması sağlanmaktadır.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.