Evde Eğlence Deneyimini Geliştirmek için Güzel Ev Sineması Tasarım Fikirleri

  • Anasayfa
  • /
  • Evde Eğlence Deneyimini Geliştirmek için Güzel Ev Sineması Tasarım Fikirleri
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Evde Eğlence Deneyimini Geliştirmek için Güzel Ev Sineması Tasarım Fikirleri

Dünyada pandemi salgını pek çok olumsuz koşullara sebebiyet verdi. Sinemaların kepekleri kapandı. Belirsizliklere sebep olan bu süreçte evinizde bir köşe, fazladan oda ya da bodrum katınız varsa sizler de burayı sinema köşesine dönüştürebilirsiniz.

Evde Eğlence Deneyimini Geliştirmek için Güzel Ev Sineması Tasarım Fikirleri

Dünyada pandemi salgını pek çok olumsuz koşullara sebebiyet verdi. Sinemaların kepekleri kapandı. Belirsizliklere sebep olan bu süreçte evinizde bir köşe, fazladan oda ya da bodrum katınız varsa sizler de burayı sinema köşesine dönüştürebilirsiniz. Dizi ya da film izlemek, ailece vakit geçirmek için son derece uygun bir alan hazırlayabilirsiniz. Zarif ve rahatlatıcı bir ortam hem aile üyeleriniz ile keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak, hem de rahatlatıcı bir ortamda dinlenme fırsatı elde edeceksiniz. Aile fertleri için de ödüllendirici olan bu ortamların hazırlanması için Move Mimarlık firmamızdan destek alabilirsiniz. Basit ama zarif tasarımlar ile kendinizi mutlu edebilirsiniz.

Farklı Sinema Odası Tasarımları

İki seviyeli olarak dikkat çekici bir alan inşa edebilirsiniz. Rahat bir atmosferin yanı sıra kanepe ve yastıklar ile kombini tamamlayabilirsiniz. Üst katta mavi tonları kullanabilir, alt kat için ise ananoz tonlarını tercih edebilirsiniz. Rahat bir oturma düzeni ile birlikte aynı zamanda ahşap döşeme ve duvar kaplama ile ses kalitesinde de iyileştirme yaşayabilirsiniz. İki katın yanı sıra bu tür alanlarda tiyatro koltuklarını da taklit edebilirsiniz. Yerden ve tavandan parlayan görüntülerin yanı sıra kırmızı halılar ile evinizdeki boş alanı adeta bir sinema salonuna çevirebilirsiniz. Geniş bir ekrana sahip olmakla birlikte rahat oturma düzenleri, duvar tasarımları, renk oyunları vb. ile dekora şıklık katabilirsiniz.

Ev Sineması Tasarım Fiyatları

Evden çalışmak son aylarda bir norm haline geldi. Eve kapandığımız için de farklı aktiviteler yapmaya ihtiyaç duyuyoruz. Ev ortamından sıkılanlar ve özledikleri beyaz perdeyi evlerine taşımak isteyenler için farklı zemin ve duvar kaplamaları, ses ve aydınlatma sistemleri ile süslenecek olan sinema odalarının maliyeti merak ediliyor. Çok işlevli olma özelliği de gösterecek olan bu odalar ses kalitesini artırmak ve yalıtım sağlamak için bir takım sistemler gerektiriyor. Eğlenceli olabilecek bu tarz alanlar Move Mimarlık firmamız ile iş birliği yapmanız halinde kolay bir şekilde oluşturulmaktadır. Mekan tasarım stüdyoları noktasında firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.