Ev Dekorasyonunda İlginç Fikirler

  • Anasayfa
  • /
  • Ev Dekorasyonunda İlginç Fikirler
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Ev Dekorasyonunda İlginç Fikirler

Ev Dekorasyonunda İlginç Fikirler

Ev dekorasyonunda klişeden sıkılanlar farklı fikir arayışlarına giriyor. Piyasa da elbette ki buna müsait. Oldukça yaratıcı obje, aksesuar ve mobilyalar ile ortama farklı bir hava katmak mümkün. Ev dekorasyonunda ilginç fikirler farklı bir ambiyansa sebep olurken sadece farklı diye hantal ve gereksiz üstelik hiçbir işlevi olmayan ürünler almaktan da kaçınmak gerekiyor. Yaşam alanları farklı hale getirmenin elbette ki tek bir yolu vardır, o da alışılmışın dışına çıkmak.

Farklı Duvar Dekorasyon Ürünleri

Mobilyalar, diğer eşya ve objelerin yanında boş duvarlar da sıkıcı bir görünüme sahiptir. Dekorasyonu ilginç hale getirmek için bu gün pek çok kişi duvarlara yöneliyor. Duvarınıza asacağınız büyükçe bir tablo, canlı renklerden oluşsun, duvara astığınızda adeta bir sanat galerisi oluşturmanıza fırsat sunacak. Farklı bir dekorasyon için duvarınızı kendiniz süslemeye ne dersiniz? Duvara çizeceğiniz farklı şekilleri bir tablo ile birleştiğinizde özgün bir tasarım elde edebilirsiniz. Küçük dekoratif vurguların küçük alanlarda dahi nasıl büyük etkileri olduğunu gördüğünüzde şaşıracaksınız. İlginç fikirler arasında aynalar geliyor. Çok farklı ayna tasarımları bulunuyor. Bunları duvarınıza asarak hem evinizi geniş hem de ferah gösterebilirsiniz. Bisikletlerinizi duvara monte edin. Evet, yanlış duymadınız. Farklı bir tasarım için bisiklet tutucular ile bisikleti şömine üzerine yerleştirdiğinizde şık bir görünüm yakalayacaksınız. Ağaç şeklinde bir kitaplık yaparak hem bir depolama alanı oluşturabilir hem de şık bir tasarım elde edebilirsiniz.

İlginç Ama Kullanışlı

Ev dekorasyonunda ilginç fikirler için özellikle evde ahşap ürünler kullanmanızı tavsiye ederiz. Farklı bir ambiyans yaratmasının yanı sıra son yıllarda özellikle ceviz gibi ağaçlardan çok sağlam ve ilginç tasarımlara sahip mobilyalar üretiliyor. Örneğin banyonuzda zincirler ile sabitlenmiş bir lavaboya ne dersiniz? Eviniz dublex ise ve ahşap merdivenleriniz varsa merdivenleri çekmece şekline getirerek mükemmel bir depolama alanı oluşturabilirsiniz. Ahşap avize yapabilir, halatları avizenin etrafına sararak şık bir aydınlatma elde edebilirsiniz. Ahşaptan dilimler yaparak ortasını çıkarabilir ve daha sonra orta kısmına ayna yerleştirerek duvara asabilirsiniz. Bu sayede ilginç ama işlevsel ve yer kaplamayacak ürünlere kavuşmuş olursunuz..

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.