Ev Dekorasyonunda Ayna İhtişamı

  • Anasayfa
  • /
  • Ev Dekorasyonunda Ayna İhtişamı
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Ev Dekorasyonunda Ayna İhtişamı

Ev Dekorasyonunda Ayna İhtişamı

Move Mimarlık ofisi ile görüşen müşterilerin özellikle evleri için talep ettikleri ayna ağırlıklı dekorasyon, özel çalışmaların yapılmasını sağlıyor. Ev dekorasyonuyla ilgili yapılan incelemelerin ardından, duvarlardan mobilyalara kadar tüm alanlarda kaliteli görünümün elde edilmesi için aynaya yer verilebiliyor. Dolapların yanı sıra masalar dahi özel işlemeler ve aynalı şık tasarımları sayesinde ev dekorasyonunun en önemli parçaları haline geliyor.

Ev Dekorasyonunda Aynanın Önemi

Ankara anahtar telsin ev dekorasyon hizmeti veren Move Mimarlık ofisi ile yapacağınız görüşmenin ardından, konutunuza özel planlarla çalışmalar gerçekleştirilecektir. Sadece hangi mobilyaların kullanılması gerektiğinin yanı sıra, nasıl yerleştirilmeleri gerektiği gibi durumlar da göz önünde bulunduruluyor.

Aynanın Konut Dekorasyondaki Yeri

Ankara anahtar teslim iç mimarlık faaliyetlerinde konutlar için tüm odaların, mutfağın, banyonun ve tuvaletin de içerisinde bulunduğu dekorasyon çalışması gerçekleştirilir. Tüm bu çalışmaların belirli bir tema üzerine kurulu olması talep edildiğinde ise, aynayı tamamen evin bir parçası haline getirmek mümkün olacaktır. Şık görünümün yanı sıra en kaliteli ürün özelliklerinin ortaya çıkarılmasını sağlamak amacıyla aynalara çalışma ekibinin temayı daha güzel hale getirecekleri şekilde kullanmaları yönünde talimat veriliyor.

Evlere Özel İç Mimar Çalışmaları

iç mimarlık dekorasyon için Move Mimarlık tarafından verilen ayna ağırlıklı çalışmalarla birlikte şık bir görünüm elde edilmesi sağlanıyor. Evin hem son derece güzel bir görünüme sahip olması hem de tüm mobilyaların oldukça kaliteli yapıda olmasına dikkat ediliyor. Çalışmaların sadece salon veya sadece oturma odası için değil, evin her odası için ayrı ayrı yapılması da mümkün.

Evler için iç mimar tarafından özellikle nasıl dizayn edileceğine ve aynanın nasıl kullanılacağına dair planlarının yapılması da talep edilebiliyor. Bu süreçte sadece mobilyaların nasıl seçilmesi gerektiğine ve nasıl yerleştirileceğine karar verilmiyor. Aynı zamanda evin hangi noktasında ne kadar aynanın bulunacağına, bağlı olarak detaylı bir şekilde incelemenin yapılması gerekiyor. Move Mimarlık ise evinizin her noktası için ayrı ayrı, aynı tasarım üzerinde çalışmalarını en kaliteli haliyle ayna ihtişamı üzerine kuracak dekorlar belirliyor.

 


Ayna Tasarımları
Ayna Tasarımları
Aynalı Ev Tasarımları İç Mimar
23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.