Ev Dekorasyonu Fikirleri: Sonbahar Yaprakalrı Kullanımı

  • Anasayfa
  • /
  • Ev Dekorasyonu Fikirleri: Sonbahar Yaprakalrı Kullanımı
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Ev Dekorasyonu Fikirleri: Sonbahar Yaprakalrı Kullanımı

 

Ev dekorasyonu fikirleri arasına her gün bir yenisi daha ekleniyor. Sonbaharın en tanınabilir sembollerinden ve muhtemelen mevsimsel değişimin en güzel yanlarından biri yaprakların dönmesidir. Yazın parlak yeşillikleri, yavaş yavaş doğal bir portakal, sarı ve altın kahverengi şaheser haline gelir. Renkler, bir tuval boyunca boya gibi manzaraya yayılır ve ağaçları, her sonbahar etkinliği için ağaçları muhteşem bir zemine dönüştürür.

İç dekorasyon, günümüzde hem profesyonel açıdan hem de iç tasarımcılar arasında ve diğer insanlar arasında  güzellik arzusundan dolayı büyük ilgi uyandıran bir konudur. Her insan güzel, rahat ve göze hoş gelen bir iç mekanda yaşamak ister. Ne yazık ki, herkes pahalı ve uygulaması zor tasarım projelerini karşılayamaz. Ancak bu umutsuzluğun bir nedeni değildir ve eğer bu, mimari elemanlarda değişiklik ve eşlik eden Avrupa kalitesinde bir onarım ile bir dairenin karmaşık bir tadilatı ile ilgili değilse, o zaman iç dekor yardımıyla mekanın imajını ve karakterini değiştirebilirsiniz.

Her şeyden önce dekorasyon, odanın yaratılmış tasarım tarzının vurgulayabileceği çeşitli iç unsurları ve sanatsal detayları seçme sürecidir. Bir kitabın tanımından uzaklaşırsanız, dekorasyon, iç tasarımınızın avantajlarını vurgulamak ve dezavantajlarını gizlemek için bir fırsattır.

Dekorasyon, ayrıntılara ve yaratıcı olma özelliğine dikkat gerektirir, çünkü küçük bir şey bile bir ruh hali yaratabilir, atmosfere özel bir dokunuş verebilir, sıcaklık ve konfor katabilir. Küçük detaylar, mekanı bir fikirle birleştirmenize izin verir, iç elemanlar birbirleriyle uyumlu bir şekilde birleşecek ve ilginç çözümleri tamamlayacak şekilde seçilir. Farklı tasarım seçenekleri var, hepsi elemana bağlı.

 Kendinizi verandanıza biraz daha fazla zaman harcayarak doğanın güzelliğinin tadını çıkarabilirsiniz peki neden içeri sokmuyorsunuz?

Sonbahar yaprakları sonbaharda ev dekorunuza eklemenin üç yolu:

  1. Evinize sonbahar renginin bir dokunuşunu eklemenin basit bir yolu, parlak renkli yaprakların küçük dallarını kesip toplamak ve bunları dekoratif bir vazoda çiçekler gibi düzenlemek. Dramatik bir merkez için, birkaç büyük dalı büyük bir vazo veya kabın içine toplayın ve küçük çay lambalarıyla kuşatın. Kuru yaprakların parlatılmadığından emin olun.
     
  2. Dekupaj yöntemini kullanarak mason kavanoz ile kolayca güzel mumluklar yaratabilirsiniz. Önce kurulayın ve kağıda benzinceye kadar yaprakları bastırın. Ardından yaprakları Mod Podge gibi bir ürün kullanarak cama yapıştırın. İkinci bir kat eklemeniz gerekebilir. Yaprakları ayarlamak ve güzel bir parlaklık yaratmak için akrilik bir sprey ile bitirin. İçindeki mum yaprakları göstererek güzel bir sonbahar parlaması yaratır.
     
  3. Üçüncü bir seçenek, çelenk yaprakları kullanmak veya iç / dış mekan çelenk içine yapmaktır. Kurutma ve yaprakları bastırarak tekrar başlayın. Birden fazla mevsimde kullanmayı planlıyorsanız, bunları gliserin ve akrilik sprey veya silika jel ile korumak isteyebilirsiniz. Kağıt çiçeklerle çalışıyormuşçasına iğne veya sıcak tutkal kullanarak bunları bir çelenk veya çelenk içine sabitleyin. Sonuç, kendi evinizde, nefes kesen sonbahar renkleri koleksiyonu olacaktır.

EV DEKORASYONU FİKİRLERİ KİME DANIŞILIR?

Ev dekorasyonu fikirleri arasından size en uygununu seçmek için Move Mimarlık ile iletişime geçerek randevu alın!

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.