Etnik Ev Dekorasyonu

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Etnik Ev Dekorasyonu

İnsan hayatında anılar ve yaşanmışlıklar çok önemlidir. Etnik tarzı da işte bu yaşanmışlıklar oluşturmaktadır.

Etnik Ev Dekorasyonu

İnsan hayatında anılar ve yaşanmışlıklar çok önemlidir. Etnik tarzı da işte bu yaşanmışlıklar oluşturmaktadır. Farklı desenlerin ve kontrast renklerin bir arada kullanıldığı bu tarz aslında pek çok kullanıcı tarafından tercih edilmiyor. Çünkü cesur bir stildir. Canlı renklerin kullanılması ile birlikte masif ahşap ürünler ve çoğunlukla el işçiliği ile yapılan aksesuarların birleşimi olarak bir tasarım uygulanır. Özellikle bu alanda kullanıcılarda bırakmak istenen etki göz önüne alınarak gold renklerden de yararlanılmaktadır. Tüm bu detaylar yerine karmaşıklık yaratmamak adına tek bir halı ile dahi bu tarzı yakalamak mümkündür. Özellikle son yıllarda eskitme ve eski tarz mobilyalar ile modern mobilyalar birleştirilerek farklı bir ambiyans yaratılmaya çalışılıyor. Retro ya da vintage tarzda özel parçalar tercih etmeniz evinizin kişilik kazanmasına yardımcı olacak.

Ev Dekorasyonunda Etnik Stil

Gün geçtikçe ev dekorasyonunda tercih edilen stillerden bir tanesi de etnik ev dekorasyonu olmaktadır. Modern mobilyalar ile birlikte kombine edilen etnik aksesuarlar sofistike bir duruş sergilemektedir. Etnik kavramından söz edildiğinde ilk olarak akla Afrika ve Uzak Doğu gelse de aslında dünyada pek çok kültüre ait farklı etnik parçalar bulunuyor. O bölgenin kültürünü yansıtan bu parçaları tercih ederken aynı zamanda benzer renkler ile kombin yapmanız ortama farklı bir hava katacaktır. Modern bir kanepe tercih ediyorsanız bu kanepenin üzerine etnik desenleri olan minderler ve halılar yerleştirebilirsiniz. Bu sayede ev tasarım çeşidi olarak oldukça etnik bir hava kazandırabilirsiniz.

Aksesuarlar İle Etnik Stil

Etnik bir tarz yaratmak istiyorsanız ana mobilyalarınızı modern seçerken çeşitli aksesuarlar ile ortama farklı bir hava katabilirsiniz. Etnik aslında içinde çok farklı rengi ve deseni barındırdığından dolayı fenerler, küçük biblolar, yastıklar ve renk cümbüşleri yaratacak çeşitli dekorasyon parçalarından destek alabilirsiniz. Aynalar ile modern şekilde tasarlanmış bir mekan, aynı zamanda el dokuması ile imal edilmiş halılar etnik tarzı desteklemenize yardımcı olacaktır. Siz de etnik tarzı evinizde yaşatmak ve yansıtmak istiyorsanız Move Mimarlık firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. İç mimar işlemlerinde profesyonel destek alarak evinizin farklı alanlarında farklı kültürleri yaşatabilir, geçmiş ile bu günün harmanından mükemmel bir dekorasyon elde edebilirsiniz.

 

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.