Endüstriyel Tarzın Dokunuşuyla İskandinav Estetiğ

  • Anasayfa
  • /
  • Endüstriyel Tarzın Dokunuşuyla İskandinav Estetiğ
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Endüstriyel Tarzın Dokunuşuyla İskandinav Estetiğ

Endüstriyel Tarzın Dokunuşuyla İskandinav Estetiği

Ankara'nın ödüllü iç mimarlık firması olan Move Mimarlık İskandinav tarzı estetiği ile çok konuşulacak iç mimarlık tasarımlarına imza atmaktadır. İskandinav refah seviyesi, dondurucu kış şartları, oldukça özel coğrafyasıyla ön plana çıkmaktadır. Daha birçok özellikleri içerisinde barındıran İskandinavya mobilya, sanat, mimari ve daha birçok alanda öncü olmaktadır. İç mimarlık alanında da sade çizgileri ve minimalizmin Odak noktası olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu kapsamda ayırt edici özelliği parlak tonlardaki rehberin tasarımı hakim olmasıdır. Özellikle iç mekanlarda dünyanın en çok beğenilen ve en çok aranan tarzları arasında İskandinav tarzı denge ve uyum estetiğini bir arada bulundurmaya çalışmaktadır.

İskandinav Tarzı Yaşam Alanları

Birçok konuda kendini geliştirmiş iç mimarların sahip olduğu bilgilen ve tecrübeler ile ancak İskandinav tarzının yansıtılabilmesi mümkündür. Banyo, tuvalet, mutfak gibi alanlarda özellikle minimalist ve zarafeti yansıtan tasarımlarıyla İskandinav tasarımı ön plana çıkmaktadır. Zerafet ve minimalist görünümünün altında huzur ve dinginlik hissini de barındırmaktadır. Oldukça çekici bir görselliğe sahip olan İskandinav tarzında pratik kullanımdan da ödün vermemek gerekmektedir. Özellikle banyolarda geniş kolonlar tercih edilmekte zeminlerde ise yansıtan fayanslar tercih edilerek ortamların derin kazanması ve bu sayede çok daha ferah ortamların elde edilmesi sağlanmaktadır ancak İskandinav tarzı bakıldığını yalnızca pratik ve hafif bir tasarım değil aynı zamanda geniş yelpazede birçok farklı uygulamayı barındıran tarz olarak bilinmelidir. Hem sıcak hem de huzurlu bir ortam arayışında olanlar için mükemmel bir tercihtir.

Endüstriyel Tasarımlar

Ankara'nın ödüllü iç mimarlık firması Move Mimarlık tarafından sürekli olarak geliştirilmekte olan mimarlık teknikleri sayesinde sayısız dekorasyonu prestijli alanlarda uygulanması söz konusudur. Sinpaş Altın kuleler, One Tower, Togo kuleleri, Merkez Ankara projelerinde tercih edilmiş olan endüstriyel ve İskandinav istediğinin buluşması sayesinde çok daha Ferah ortamlar elde edilmiştir. Özellikle bu alanlarda kullanılmakta olan ticari alanlar ilgi çekiciliği nedeniyle bu tarzı tercih etmektedir. Aynı zamanda ortak kullanım alanlarında da kullanılan endüstriyel ve İskandinav tarzları her bulunduğu ortama pratik kullanım ve şıklık katmaktadır. Sizlerde çocuk odasına, çalışma odanıza, mutfaklarınıza, banyolarını za uygulayacağınız içmimarlık tasarımlarında İskandinav esintisini Tercih edebilirsiniz.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.