Endüstriyel Tarzda Banyo Fikirler Ve Aksesuarlar

  • Anasayfa
  • /
  • Endüstriyel Tarzda Banyo Fikirler Ve Aksesuarlar
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Endüstriyel Tarzda Banyo Fikirler Ve Aksesuarlar

Endüstriyel Tarzda Banyo Fikirler Ve Aksesuarlar

Endüstriyel tarzda banyo fikirleri ve aksesuarlar genellikle otel ve benzeri alanlarda tercih edilmektedir. Otellerde alışveriş merkezlerinde ve daha birçok alanda tercih edilen endüstriyel tarzdaki banyolar günümüzde evlerde de tercih edilebilmektedir. Endüstriyel banyo tarzı gerek renkleriyle gerek aksesuarlarıyla ciddi manada gösterişlidir. Bu alanlarda pahalı dekorlardan da kaçınılmaz olmaktadır. Genellikle gri tonlarında lüks yüzey kaplamalar tercih edilmektedir. Yine modern iç mimari trendleri arasında yer alan siyah üzerine sarı ve beyaz desenlerin kullanıldığı yüzey kaplamaları yahut fayansa tercih edilmektedir. Ortam rengi kadar kullanılan duşa kabin rengi musluk ve diğer aksesuarların rengi de bir o kadar önemlidir. Endüstriyel tarzdaki banyo tasarımlarında genellikle dolaplar çok daha küçük ve dekoratif olarak tercih edilmektedir. Genel itibarıyla çok daha kullanışlı ve çok daha ferah ortamlar oluşturulmaktadır.

ShowroomŞıklını Hissedin

Yeni tasarlanan birçok banyoda showroom şıklığını hissettirecek detaylar bulunmaktadır. Birbirinden farklı tasarımları ile hem banyo tadilatlarınızda hem de sıfırdan yapacağınız evlerinizde başarılı işler çıkarmanız sağlanmaktadır. Banyo dekorasyonu için hem depolama opsiyonları açısından hem de tasarımı yerleştirmek açısından önceden kafa yormak gerekmektedir.Modern iç mimari uygulamaları içerisinde barındıran duvar kaplamaları veya mobilya kaplamaları ile banyolarınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Burada farklı renkler veya desenler kullanmak alışagelmiş durgunluğu dağıtmak ve ortama canlı bir hava katmak için mükemmel bir tercihtir. Seçeceğiniz musluklar, dolaplar ve dolap kulpları bir kompozisyon oluşturmalıdır. Hatta seçeceğiniz aksesuarları duvar renkleri ile zıt renkler olması kompozisyonunuzu tamamlamanız için harika bir fikir olarak değerlendirilebilir. Birbirinden farklı yüzlerce endüstriyel tarzda banyo fikirleri için firmamıza başvurabilirsiniz.

Ankara'da İç Mimarlık Ofisleri

Ankara'da ve tüm Türkiye'de modern iç mimari alanında faaliyet göstermekte olan firmamız başta banyolarınızda olmak üzere evinizde ve işyerinizde kullandığınız tüm ortamlar için çalışmalar yürütmektedir. Tüm tasarım çalışmalarından ergonomik kullanım şık görünüm gibi birçok farklı detay göz önünde bulundurulmaktadır. Çağdaş mimarinin gerekliliklerini yerine getirilerek modern yapılar oluşturulmakta ve herkesin kıskanacağı ortamlara sahip olmanızı sağlamaktadır. Sizlerde yaşam alanlarınızda yahut çalışma alanlarınızda en etkileyici tasarımlara Move Mimarlık sayesinde sahip olabilirsiniz.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.