En Yeni Ev Dekor Modelleri

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
En Yeni Ev Dekor Modelleri

En Yeni Ev Dekor Modelleri

Evini yenilemek isteyenlerin aklındaki en büyük sorulardan biri bu yenileme sırasında hangi dekorları kullanmaları gerektiğidir. Sürekli olarak değişen bir modaya sahip olan ev dekorasyonu için iç mimarlık ofisleri insanların yardımına koşuyor. Son yıllarda ortaya çıkan ve yeni yeni moda olmaya başlayan asimetrik kesimler genel olarak kafeler ve otellerde kullanılsa da bazı evlerin mutfaklarını da süslemeye başladı. Asimetrik kesime sahip ahşap ürünler doğallık ve sanatı kullanıcısına bir arada sunmasından dolayı dikkat çekmeyi başarıyor. Diğer bir yeni dekor modeli ise evlerde doğallığı öne çıkarmak adı ile bilinen genellikle mutfak ve yemek odası takımlarında ürünlerin doğal renklerinde bırakılmasıdır. Masa ve sandalye yapımında kullanılan ahşaplar herhangi bir boyama işleminden geçmeden yalnızca verniklenerek kullanıcılara sunulmaktadır. Bu şekilde evin içinde yaşayan bir doğa olduğu hissi verilmektedir.

Ev Dekorasyonunda Movemimarlık Farkı

En köklü iç mimarlık ofislerinden biri olarak uzun yıllardır müşterilerimize kalite ve konforu bir arada sunuyoruz. Uzun yılların deneyimi ile uzman personelimizi birleştirerek müşterilerimizin hayallerindeki alanlara sahip olmalarını sağlıyoruz. Özellikle özel konut iç mimarlık çalışmalarında uzmanlaşan personelimiz ile hem internet sitemiz üzerinden hem de şubemize gelerek iletişime geçebilir ve danışmanlık alabilirsiniz. Bu sayede yılın en çok tercih edilen dekorasyon çeşitlerinden sizin eviniz için en uygun olanı rahatlıkla seçerek en doğru dekorasyonu yapabilirsiniz.

En Şık Dekor Modellerini Sizlerle Buluşturuyoruz

Moveiç mimarlık ofisi olarak bu sektörde uzun yıllardır en şık ve en konforlu modelleri müşterilerimize sunuyoruz. Çok geniş bir hizmet alanına sahip olduğumuz için buna bağlı olarak çok geniş bir ürün yelpazesi ile müşterilerimizin karşısına çıkıyoruz. Sizin hayal ettiğiniz ortamları size sunmak için dünyanın her bölgesinden iç mimarlık akımlarını takip ederek modeller çıkartıyor her geçen gün kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Sizde eviniz için dekorasyon çalışması yapmak istiyorsanız ancak nerden başlamanız gerektiği konusunda şüpheleriniz varsa internet sitemizi ziyaret edebilir veya şubemize gelebilirsiniz. Uzman personelimizden dekorasyon çalışmaları hakkında bilgi alabilir ve eviniz ve bütçeniz için en uygun dekorasyonları görebilirsiniz.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.