En Popüler Çayyolu İç Mimarlık Firmaları

  • Anasayfa
  • /
  • En Popüler Çayyolu İç Mimarlık Firmaları
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
En Popüler Çayyolu İç Mimarlık Firmaları

Çayyolu iç mimarlık firmaları arasında sektörde uzun yıllar çalışmış deneyimli kadrosu ve profesyonel iç mimar ekibimizle hizmetinizdeyiz. Konutlarınızın iç mimarisinde, çalışma ofislerinizin ve mağazaların tasarımlarında hayallerinizdeki iç mekanı Move Mimarlık şirketi ile gerçekleştirebilirsiniz.

İç mimarlık işi deneyim ve profesyonellik isteyen bir iştir. Bu nedenle hayatınızın büyük bir kısmını geçireceğiniz ortamların işini iyi bilen kişiler tarafından tasarlanması gerekmektedir. Dolayısıyla sonuçlarından memnun kalmayacağınız projeler, müşteri olarak size hem zaman hem de para kaybettirecektir. Bu tür olumsuz durumların yaşanmaması için yaşam alanlarınızı profesyonel iç mimarlara emanet etmeniz gerekir. Move Mimarlık şirketi olarak, uzman iç mimar kadromuzda bulunan her mimarımız profesyonel ve deneyimlidir. Mimarlarımız restorasyonu ya da dekorasyonu yapılacak iç mekâna ait;

  • Görsel faktörler,
  • Dokunsal faktörler,
  • İşitsel faktörlerin tamamına yönelik kapsamlı bir çalışma yürütürler.

Profesyonel İç Mimarlık Hizmeti

Move mimarlık şirketi olarak, projelerimizde görev alan profesyonel iç mimarlarımız, planlama ve uygulama süreçlerini detaylı bir şekilde yerine getirirler. Bu nedenle, iç mimarlık hizmeti alacağınız mekânınız hangi fiziksel özelliklerde olursa olsun; ev, ofis, mağaza, kafe ve restoran fark etmeksizin tüm detaylarıyla planlama işlemine tabi tutulur. Bu planlama sürecinde görsel faktörler arasında yer alan mekân boyasının rengi, mekânda yer alacak aydınlatma ve ışık ekipmanları ve biçimsel görünüşü oluşturacak dekorasyon müşterinin arzu ve taleplerine yönelik olarak özenle seçilir. Bu planlamadan sonra dokunsal faktörlere sıra gelir. Bunlar arasında yer alan, mekânın zemininde ve duvarlarında kullanılacak materyalin yüzeyi, mekânda yer alacak demirbaşların ve dekorların şekli ve dokusu hem müşterinin isteklerine hem de kalite beklentisine göre en baştan tasarlanır. Ardından işitsel faktörler arasında yer alan mekanın akustiği, gürültü ve yankı yapıp yapmadığı özel cihazlar ile ölçülür ve gerekli düzenlemeler en ince ayrıntısına kadar uygulanır.

Move Mimarlık şirketimizden profesyonel iç mimarlık hizmeti almak, hayalinizdeki yaşam alanına ve sizi mekânınızla en iyi yansıtacak estetik görünüşe sahip olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Çayyolu iç mimarlık firmaları arasında en deneyimli ve profesyonel kadroya sahip olan firmamız Ankara’da hizmet vermektedir.

 

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.