En İyi Ev Dekorasyon Fikirleri

  • Anasayfa
  • /
  • En İyi Ev Dekorasyon Fikirleri
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
En İyi Ev Dekorasyon Fikirleri

En İyi Ev Dekorasyon Fikirleri

Yaşam alanı olan evlerin insanı yormaması, dinlendirme ve pozitif enerji yayması önemlidir. Karanlık bir salon, adım atamayacak kadar küçük bir mutfak, daracık bir oturma odası dahi küçük dokunuşlar ile mükemmel alanlara dönüşebilir. En iyi dekorasyon fikirleri noktasında Move Mimarlık firmamızdan pratik çözümler alabilirsiniz. Özellikle dekorasyonda malzeme, doku ve renklere önem verilmeli. Işıklandırma unsurlarından poster ve resim tablolarına kar her türlü detay düşünülmeli. Dekoratif raf modelleri ve sanat objeleri de eve şık bir görünüm katacaktır. İç mekân için mobilya tercihleri de ortamın atmosferini değiştirecek şekilde açık renkli olarak seçilmeli. Mobilyalar koyu renkli ise duvar, halı ve perdeler muhakkak açık renkli tercih edilmeli.

Fonksiyonellik, Estetik ve Konfor

Şayet modern ve en iyi ev dekorasyon fikirleri arayışındaysanız estetik, fonksiyonellik ve konfor ayrılmaz 3’lü olacaktır. Evinizin göze güzel gelmesi dışında kullanılacak olan mobilyaların fonksiyonel olması gerekiyor. Özellikle küçük bir eve sahip olanların katlanabilir tarzda mobilyalar tercih etmesi doğru olacaktır. Yine dar mutfaklarda duvarlar değerlendirilerek fonksiyonel bir alan oluşturabilir. Yine yatak odası dinlenme amaçlı olduğundan dolayı uyku kalitesini artıracak renk, tavan zemini ve döşeme tercih edilmeli. Evin hemen hemen her yerinde dekoratif aynalardan yararlanarak da iyi bir dekorasyon yapabilirsiniz. Bu sayede eviniz de aydınlık ve geniş görünecektir.

Mükemmel Bir Yaşam Alanı İçin Tavsiyeler

Duvarlar asla atlanmaması gereken noktalar. Özellikle duvar dekorlarına çeşitlilik kazandırılması en iyi ev dekorasyon fikirleri arasında yer alacaktır. Maliyet açısından sizleri yormayan fakat ortama hareket katacak pek çok tablo, çerçeve vb. bulunuyor. Hatta bu tabloları kendiniz dahi tasarlayabilirsiniz. Dikey olarak kullanılacak bahçe dekorları yine mükemmel bir görünüme ulaşmanıza yardımcı olur. Yenilikçi tasarım anlayışları ile stil ve tarz belirlerken aynı zamanda ortamın konforlu olmasını da göz ardı etmeyin. Bir plan yapmadan asla alışverişe çıkmayın ve herkesin yaptığı hataları siz yapmayın. Move Mimarlık firmamızdan modern çizgiler ve yeni stiller ile ilgili detaylı bilgi alabilir, sade renkler ve kullanışlı mobilyalar ile evinizi mükemmel bir ortama dönüştürebilirsiniz..

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.