En İyi Çocuk Oyun Odasını Kurun

  • Anasayfa
  • /
  • En İyi Çocuk Oyun Odasını Kurun
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
En İyi Çocuk Oyun Odasını Kurun

EN İYİ ÇOCUK OYUN ODASINI KURUN

Mükemmel bir çocuk oyun odası mı yaratıyorsunuz? Kullanışlı oyun odası rehberimiz, ister tam bir oyun odası isterse mutfağınızın bir köşesinde olsun, herhangi bir alana uygun mobilya, dekor ve depo seçiminde size yardımcı olacaktır.

ÇOCUK OYUN ODASI NASIL KURULUR?

OYUN MASASI

Herkese yetecek kadar büyük bir masaya ihtiyacınız olacak, fakat aynı zamanda kendi alanınıza da uygun. Ve oyun odasının dışına çıkabileceğinden, çeşitli dekorlarla eşleşebilecek birini seçin.

BOYUT

Küçük Alan: Dahili depolamalı bir tablo düşünün. Köşelerde ve duvarlara kolayca yerleştirilebilecek kare veya dikdörtgen masalara bakın veya sehpa / oyun masası gibi çift görev yapabilen bir masa yapın.

Daha Büyük Alan: 4-6 çocuğu oturabilecek bir masa arayın. Bu, oyun tarihleri, tatil günlerinde (çocuk masası) taşma oturumu ve ebeveynlerin masada oturup eğlenceye katılmaları için harikadır.

YÜKSEKLİK

Düşük Tablolar: Bunlar sehpa yüksekliğindedir ve aslında bir sehpa ve oyun masası olarak işlev görebilir. Bu, küçük çocuklar için durup, bloklarla ve trenlerle oynamak için harikadır.

Orta Boy: 3-8 yaş arası çocuklar için mükemmeldir. Yetişkinler bile bu masalarda çocuk sandalyelerinde oturabilir.

Ayarlanabilir Yükseklik: Yüksekliği ayarlanabilir oyun masasıyla her iki dünyanın en iyisini elde etmek mümkündür. Bacaklar alçaktan, ortaya ve yüksek masa yüksekliğine gitmek için değişir. Bu sizi yürümeye başlayan yaştan itibaren lise ve ötesine kadar sürdürecek. Yolun aşağısında bir mutfak masası bile olabilir, çünkü en yüksek bacak yüksekliği standart bir masanın yüksekliğidir ve standart bir sandalyeye uygundur.

OYUN SANDALYELERİ

Orta boylu bir masa seçerseniz, bazı oyun sandalyelerine ihtiyacınız olacak.

Küçük çocuklar için yayvan bacak stilleri harika bir seçenektir, zira devrilmesi daha zordur.

Çocuk sandalyeleri biraz eğlenmek için harika bir fırsattır. Parlak renk tonlarıyla oynayın. Çeşitli renkler seçin; ya da belki her çocuğun kendi seçimini yapmasına izin verin.

Çocuğunuzla masada oturmayı planlıyorsanız, tezgah oturma veya kolsuz sandalyeler kullanmayı düşünün. Bize güvenin, daha rahat olacaksınız.

Düşük yükseklikte bir masa seçerseniz, masaya çekmek için birkaç zemin yastığı ekleyin.

ÇOCUK OYUN ODASI KİME YAPTIRILIR?

En iyi çocuk oyun odası tasarımları için MOVE Mimarlık ile çalışarak en etkili sonuçları alabilirsiniz.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.