En Fazla 53 Saat Uyumadık!

  • Anasayfa
  • /
  • En Fazla 53 Saat Uyumadık!
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
En Fazla 53 Saat Uyumadık!

 En Fazla 53 Saat Uyumadık!

Evlerinize ofislerinize yeni bir çehre kazandırmayı hedef edinen Move İç Mimarlık ekibi uyumadan ve sadece görev aldığı projelere odaklanarak aktif bir sene geçirdi. Son dönemlerin en çok çalışan ve memnuniyet bırakan firmaların başında gelen Move ile siz de sorunsuz bir doku elde edebilir ve yaşam alanlarınızı yeniden tasarlama imkanını elde edebilirsiniz.

Uygun Bütçe ile Harika Dokunuşlar

İç mimari alanında destek almak denildiği zaman aklınız büyük bütçeler geliyorsa bu kalıpları Move iç mimarlık ofisi ile kurabilirsiniz. Çok kısa bir süre içerisinde uygun bütçe ile sorunsuz bir biçimde evinizin genelinde ya da oda bazında dahi değişimler yapılabilmektedir.

Ankara’nın çehresini değiştirmek için büyük çaba sarf eden Move iç mimarlık ekibi sıkı bir çalışma temposu ile 2018 senesinin en çok adından söz ettiren mimari firmaları arasında yerini almıştır. Bu süreç içerisinde uygun bütçelerden geniş olanaklara kadar herkes için uygun bir değişim programı bulunmaktadır. Hangi bütçeden olursa olsun kişilerin evleri ve iş yerleri kalitenin odak noktasına alınması ile değişime tabi tutulacaktır.

İsteklerinizin Ön Planda Olduğu Bir Tasarım

İsteklerinizi yetkililere bildirdikten sonra gerekli olan bütün dokunuşların çağdaş ve şık bir şekilde sizin aklınızda olan yapıya ulaşmak adına yapılacağı belirtilmelidir. Hem hızlı bir sonuç almak hem de kişileri memnun etmek üzerine kurulu bir prensibe sahip olan Move iç mimarlık son dönemlerde en dikkat çeken projeler ile iş birliği kurmuştur. Ses getiren iş birliklerinden bazıları şu biçimde sıralanmaktadır;

  • Togo Towers
  • Paragon Tower
  • High Life

Ankara’nın görünümünün şekillenmesinde eşsiz bir etkiye sahip olduğunun da ayrıca belirtilmesi gerekmektedir. Siz de sorunsuz bir biçimde bu projeler bazında ya da bireysel projelerde Move iç mimarlık firmasının dokunuşlarının yer aldığı konutlardan, iş merkezlerinden ya da rezidanslardan faydalanma imkanını elde edebilirsiniz.


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.