Ekonomik Ev Dekorasyon Fikirleri

  • Anasayfa
  • /
  • Ekonomik Ev Dekorasyon Fikirleri
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Ekonomik Ev Dekorasyon Fikirleri

Ekonomik Ev Dekorasyon Fikirleri

Evinizin mükemmel bir görünüme sahip olması için çok fazla para harcamanıza gerek yok. Özellikle yaşam kalitenizin artması amacı ile temiz ve organize olmuş bir ev ortamı oluşturmalısınız. İnce bir cüzdan ile dahi yapacağınız ekonomik ev dekorasyon fikirleri isimli yazımız ile büyük bütçelere gerek olmadan şık bir eve sahip olacaksınız. İşe duvarları boyamak ile başlayabilirsiniz. Bir boya alarak kendiniz duvarları boyadığınızda ekonomik ama büyük bir değişiklik yapmış olursunuz. Ayrıca koltuklarınızdan sıkıldıysanız koltuk değiştirmek yerine kılıfları değiştirmek daha ekonomik bir tercih olacaktır. Yeni bir perde satın almak yerine örneğin ütü yardımı ile perdeye şekil verebilirsiniz. Bir doku kazanan perde ortamı daha farklı gösterecektir. Duvarda bir galeri duvarı oluşturmak için pahalı tablolarınız olmasına gerek yok. Bilgisayardan alacağınız renkli çıktıları çerçevelere yerleştirebilir ve duvarı galerisi oluşturabilirsiniz.

Tasarruflu Alışverişe Git

Ekonomik ev dekorasyon fikirleri arasında bitkiler ile ortamı süslemek de sayılabilir. Bir stant üzerine çiçekleri ya da farklı bitkileri dizerek dekor yapabilirsiniz. Ortamda kablolar varsa bu kabloları gizlemek için uygun fiyata gizleyiciler satın alabilirsiniz. Böylece eviniz hem temiz hem de düzenli gözükecektir. Yedek havlu saklamak veya üzerine battaniye atmak için eski bir merdivenden de yararlanabilirsiniz. Şayet dekor parçaları satın almak istiyorsanız bu durumda uygun fiyatlı ürünlere yönelebilirsiniz. Tasarruf mağazaları ve indirimli mağazalarda bu tarz objeleri bulabilirsiniz.

Boyayarak Dönüştür

Ancak ekonomik de olsa herhangi bir yeni obje, mobilya, aydınlatma vb. almayı düşünmüyorsanız bu durumda ufak dokunuşlar ile farklılık yaratabilirsiniz. Ekonomik ev dekorasyon fikirleri arasında mutfak dolaplarını boyamak sayılabilir. Eski dolaplarınızdan sıkıldıysanız tazelenmek için dolapları boyayabilirsiniz. Yine evinizin salonunda eskitme ve koyu renkli mobilyalar varsa beyaz ahşap boyası ile boyayarak muhteşem bir görüntü elde edebilirsiniz. Sehpa, mutfak masası gibi mobilyaları boyayabilir, kılıfları değiştirebilirsiniz. Yine cam bir maden suyu şişesini farklı bir renge boyayarak muhteşem bir vazo elde edebilirsiniz. Yatak odanızda farklılık yaratmak için yine mobilyaları boyayabilirsiniz. Duvara astığınız çerçeveleri farklı bir renge boyayabilirsiniz.

Move Mimarlık olarak sizlere ekonomik seçenekler sunarak mükemmel tasarımlara imza atıyoruz. En ekonomik dekorasyon fikirleri için hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz..

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.