Duvar Panelleri Görselliği Kirletir Mi?

  • Anasayfa
  • /
  • Duvar Panelleri Görselliği Kirletir Mi?
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Duvar Panelleri Görselliği Kirletir Mi?

Duvar Panelleri Görselliği Kirletir Mi?

İç mimari ve dekorasyon söz konusu olduğunda dikkat edilecek unsurlar arasında mekanın kullanım amacı yer alır. İç mimarlık ofisleri Ankara arasında bir seçim yapmak isteyenler için Move mimarlık ofisimiz her zaman kaliteli, profesyonel ve tecrübeli ekibi ile hizmet verir. Ev, iş yeri, mağaza gibi farklı alanlar kısa süre içerisinde en dikkat çekici görünüme ulaştırılır. Duvar paneli ise bazı mekanlarda şık durmak ile birlikte genellikle alanı daralttığı için tercih edilmez.

Mekanın İhtişamlı Görünmesi İçin Şart

İhtişamlı, gösterişli ve dikkat çekici mekanları sevenler için duvar paneli doğru bir seçim olacaktır. Mekanın tasarımına uygun olarak hazırlanan panellerin 3D görsel efektli olanları da mevcuttur.

  • Bu tarz parçalar çalışma yapılan ortamın daha farklı görünmesine katkı sağlar.
  •  iç mimarlık firmaları genellikle müşterilerin istekleri doğrultusunda panel kullanımına izin verir.
  • Move mimarlık olarak kuruluşumuz, yalnızca büyük alanlarda duvar paneli kullanılmasını doğru bulur.

Mekanı daraltamaması adına panelin tek bir duvarda kullanılması ve dekoratif olarak az aksesuarın tercih edilmesi önemlidir. Bu noktada profesyonel ve tecrübeli ekiplerimiz müşterilerin isteklerini ön plana tutarak en iyi sonuçların elde edilmesine yardımcı olur.

Küçük Mekanlarda Gereksiz Bir Detay 

 iç mimarlık ofisleri içerisinde gösterilen kuruluşumuz, duvar panelinin küçük mekanlarda kullanılmasını gereksiz buluyor. Özellikle dar, basık ve küçük ortamlarda panel kullanılması, mekanın olduğundan daha sıkışık görünmesine zemin hazırlıyor.

  • Mekanın dekorasyonuna uygun duvarlarda birbirinden farklı paneller kullanılıyor olsa da pek çok iç mimar bu uygulamanın yanlış olduğunu düşünüyor.
  • Firmamız elbette ki müşteri isteklerine göre hizmet veren bir kuruluş olmak ile birlikte panel uygulamasında dikkat edilecek bazı unsurlar belirlemiştir.
  • Eğer mekan küçükse ve panel uygulaması yapılması isteniyorsa daha sonrasında problem yaşanmaması adına müşteri detaylı bir şekilde bilgilendirilir.

Her zaman yenilikçi ve trendleri takip eden firmamız, duvar panelini yalnızca büyük ve geniş mekanlarda kullanmayı tercih ediyor. Bu sayede alan daralması gibi bir problem yaşanması da söz konusu değildir.


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.