Düşük Maliyetli Oda Tasarımları

  • Anasayfa
  • /
  • Düşük Maliyetli Oda Tasarımları
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Düşük Maliyetli Oda Tasarımları

Düşük Maliyetli Oda Tasarımları

Ankara anahtar teslim ev dekorasyon için Move İç Mimarlık Ofisi size en güvenilir ve kaliteli hizmeti vermektedir. Firmamız ev dekorasyonunda sizin için en iyi çözümleri tasarlamakta ve uygulamaya koymaktadır.

Bütçeye Uygun, Ekonomik Tasarımlar!

Bir odanın tasarlanması her zaman için çok maliyetli olmamaktadır. Hatta ufak tefek dokunuşlar bile bir evin havasını büyük ölçüde değiştirecektir. Move Mimarlık Ofisi de dekorasyon için daha düşük bir bütçe ayırabileceklere uygun tasarımlar sunmaktadır.

Duvar süslemeleri ekonomik biçimde dekorunuzu canlandıracak ayrıntılardan biridir. Pahalı olmayan, değişik tasarımlı duvar süsleri- örneğin raflar- ile çok güzel bir tasarım yaratılabilir.

Ahşap ürünlerin kullanımı oldukça yaygınlaşmaktadır. Üründen ürüne fark olsa da hem doğal hem ekonomik olan ahşap, iç dekorasyonda en iyi duran öğeler arasındadır.

Duvarlarınızı uygun bir maliyetle güzel biçimde değiştirmek istiyorsanız duvar çıkartmaları kullanılabilmektedir. Aynı zamanda mekan küçükse aynalar kullanmak da bir diğer alternatiftir.

Ankara’da iç mimar desteği için Move Mimarlık Ofisi size özel ve uygun fiyatlı tasarım çözümleri ile kapsamlı seçenekler sunar.

Eski Eşyalar Yeni Bir Görüntüye Kavuşturulabilir!

iç mimarlık firmaları arasında bulunan; kalitesi ve müşteri memnuniyetine gösterdiği özen ile birçok prestijli referansa da kavuşan şirketimiz, ekonomik biçimde evini dekore etmek isteyenleri mutlu etmektedir.

Dekorasyon denildiğinde çok yüksek bütçeler düşünmenize gerek yok; bazı önlemlerle evinizi en iyi ve ekonomik biçimde dekore etmek mümkündür.

En ekonomik dekorasyon fikirleri arasında eski ama sağlam eşyaları yeni bir görüntüye kavuşturmak bulunmaktadır. Örneğin koltukları değiştirmek pahalı olabilir ancak kumaşlarını değiştirerek onları yepyeni bir görüntüye kavuşturabiliriz.

Mobilyaları boyamak da bir başka alternatiftir. İstediğimiz renk ve desenlerle eski mobilyaları yepyeni bir şekilde yeniden tasarlayabiliriz.

Evde lambaları kullanarak ışıklandırma ile ilgili düzenlemeler yapmak da mümkündür. Koltuk minderleri almak, perdeleri ve tekstili ürünlerini yenilemek en etkili dekorasyon çözümleri arasında yer alır.

Bir evde dekoru hareketlendirmek istiyorsanız çiçeklerin etkileyiciliğinden ve gücünden yararlanabilirsiniz!

Move Mimarlık Ofisi olarak size bütçenize uygun, estetik ve konforlu mekanlar yaratmak için her türlü detayı kullanıyoruz!

 

 

 

 

 

 


Düşük maliyetli ev tasarım modelleri 2019
Düşük maliyetli ev tasarım modelleri 2019
Düşük bütçelerle ev dekorasyonu yaptırın
23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.