Dublex Ev Dekorasyon Fikirleri 2020

  • Anasayfa
  • /
  • Dublex Ev Dekorasyon Fikirleri 2020
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Dublex Ev Dekorasyon Fikirleri 2020

Dublex Ev Dekorasyon Fikirleri 2020

İki katın iç merdivenler ile bağlanması olarak bilinen dublex evler genellikle büyük olmakla birlikte pek çok potansiyel alana da sahiptir. Zarafet ve karakter ile evinizi dizayn ettiğinizden emin olmanız evde konforlu ve rahat bir yaşamın da kapılarını aralamaktadır. Move Mimarlık olarak sizler için dublex ev dekorasyon fikirleri 2020 hakkında detaylı bilgi vermek amacı ile bu içeriği hazırladık. Ayrıca ölü alan olarak kabul edilen merdiven gibi alanların da uygun şekilde dekore edilmesi kasvetli havayı ortadan kaldıracaktır. Merdivenlerin kenar kısmında bulunan duvarlara dekoratif çerçeveler asılabilir, merdiven altı ardiye olarak kullanılabilir. Ayrıca komik motivasyon araçları ve ifadeler ile de yine merdivenlerin süslenmesi mümkün olacaktır.

Dublex Evlerinizde Alan Oluşturun

Dublex ev dekorasyon fikirleri 2020 arasında alan oluşturmak da gerekiyor. Farklı ortamlar yaratma fırsatına sahipken demode bir görüntü ile içinizi karartmayın. Farklı zeminleri yukarı ve aşağı koyabilir, aynı zamanda renk oyunları ile mükemmel bir görünüm yakalayabilirsiniz. Kontrast yakalanması için aynı zamanda şık çizgiler ve çeşitli süsler eklemeyi de ihmal etmeyin. Ayrıca evinizin üst ve alt katını dizayn ederken kullanım amacını göz ardı etmeyin. Üst kat dinlenme için ayrılıyor ise rahat ortamlar oluşturun. Üst katta yatak odası, ofis ve kitap okuma odası gibi farklı bir oda dizayn edebilirsiniz. Konforun yanında işlevselliği de göz ardı etmeyin.

Dublex Evlerde Mobilya Seçimi

Dublex evlerde mobilya seçimi de önemli bir konudur. Dekorasyon adeta bir organizasyon olmalı sizler için. Alt kısım aktif bir alan olduğundan dolayı dublex ev dekorasyon fikirleri 2020 arasında oturma odası, banyo ve mutfak gibi alanların ferah olması gerekiyor. Ayrıca büyüklüğe uygun mobilya seçimi yapılmalı. Şayet alan darsa geniş mobilyalar seçmek yerine daha küçük mobilyalar seçilmeli. Duvar renkleri de evi aydınlık göstermesi açısından açık tonlarda olmalı. Perdelerin kısa olması da yine ortamı daha geniş gösterecektir.

Dublex ev dekorasyon fikirleri 2020 sizler için derledik. İç dekorasyon tüyoları almak ve konforlu bir ortam yaratmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz..

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.