Dublex Daire Tadilat Ve İç Mimarlık

  • Anasayfa
  • /
  • Dublex Daire Tadilat Ve İç Mimarlık
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Dublex Daire Tadilat Ve İç Mimarlık

 

Dublex Daire Tadilat Ve İç Mimarlık

Ankara’da en iyi iç mimar arayışında olanlar Move Mimarlık ile tanışmalıdır. Gerek tadilat gerek tasarım gerek ise dekorasyon konusunda kaliteli hizmeti en uygun fiyata almak firma sayesinde mümkün oluyor. Tasarım ve dekorasyon söz konusu olduğunda tarz seçenekleri hayli fazla olacaktır. Yani bohem tarzda ev dekorasyonlarından klasik tarza, İtalyan tarzından İskandinav tarzına kadar seçenekler oldukça fazladır. Bunlar arasından hangisine kendinizi yakın hissettiğiniz yaşam alanınızın şekillenmesine yardımcı olacaktır.

Dublex Daire Tasarımları

Ankara da iç mimar hizmeti almak isteyenler Move Mimarlık ile görüşebiliyor. Dubleks daireler iki farklı şekilde tasarlanıyor. Birinde giriş alt katta oluyor ve üst kapa çıkıyor. Diğeri ise ters dubleks olarak kabul ediliyor ve üst kattan içeri giriliyor alt kata iniliyor. Tabi ki tasarımda ters ya da normal dubleks olması önemli bir parametredir. Bunun yanında kaç metrekare olduğu, ölü alan bulunup bulunmadığı, hangi amaç ile kullanılacağı da yine tasarım ile ilgili bir konudur. Sade ve şık tasarımlar kişilerin daha çok dikkatini çekiyor. Çünkü bu tarz tasarımlar daha derli toplu görünüyor. İnsanlar karışık tasarımlardan dağınık görüntüsü nedeni ile uzak durmayı tercih ediyor.

Tamirat İşlerinde İç Mimar Etkisi

Tamirat söz konusu olduğunda iç mimar etkisi çok önemlidir. Çünkü bozulan ya da tamirata gerek duyulan yer bir mimari tasarımsa bunun tamiratı da bir iç mimar tarafından yaptırılmalıdır. Ancak bu sayede ürün kalitesinde herhangi bir düşüş olmaz. İç mimarlar genel olarak kişilerin kullanacakları ürünleri konfor, ekonomik ve görsel açıdan değerlendirerek üretir. O nedenle bu 3’lü tamirat aşamasında da geçerlilik gösterecektir.

Move Mimarlık ve Tasarımları

İç mimarlık firmaları arasında uzun süredir var olan, kalitesini bozmadan ilerlemeyi başarmış Move Mimarlık, gelişmiş teknolojiden yararlanarak en kaliteli tasarımları kullanıcılarına sunuyor. Ev dekorasyonlarından otel dekorasyonlarına kadar tüm alanlarda başarılı bir isim yapan firma, aynı zamanda hizmetlerinde en uygun fiyat seçeneğini sunmayı da ihmal etmiyor. Daha kaliteli bir yaşam için profesyonel ellerden yardım almanız gerekiyor.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.