Döşeme Trendleri 2021

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Döşeme Trendleri 2021

Döşeme Trendleri 2021

Movie Iç mimarlık 2021 yılın rengi olarak içi ısıtan renklerin trend olduğunu bildiriyor. Genel itibarıyla sarı-siyah uyumunun tercih edildiği farklı renk kombinasyonları en trend uygulamalar arasında yer alıyor. Modern bir çizgiyi yakalayabilen mimari tasarım alanlarına birbirinden farklı tasarımların ortaya çıktığı görülmektedir. Bu tasarımlar arasında kullanılan renkler genellikle alanın kullanım amacına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Yatak odasında dinlendirici renkler kullanılırken salonda huzur verici doğayı anımsatan renklere yer verilmektedir. Mutfakta modern ama iştahınızı kabartacak renkler tercih edilmektedir. Aynı zamanda bu renklerin farklı uygulamalar ile kullanılması da mümkündür. Genel olarak incelendiğinde tasarım renklerimiz yıllara göre değişse de belli başlı renkler kombin olarak her yıl karşımıza trend olarak çıkmaktadır. Yine bu yılın öne çıkan kumaş renkleri arasında siyah ve beyaz desenli döşemeler bulunmaktadır.

Doğal Tasarımlı Döşeme

Birçok mobilyada kullanılan döşemeler her yıl farklı renkleri ile öne çıkmaktadır. Movie iç mimarlık 2021 yılın rengi olarak yine siyah ve beyaz renkleri tercih etmektedir. Genel olarak açık ve soğuk renklerin aksesuarlarda tercih edilmesi sağlanmaktadır. Bu sayede ahşabın doğallığını ve şıklığını kapatmayan renkler tercih edilmektedir. Yatak odasında ve çocuk odalarında daha yumuşak ve geometrik detaylar yer almaktadır. Bir ortamda kullanıldığı zaman dinamik bir görüntü elde edilmesi sağlanan farkı şekiller verilmiş platformlar tarz olarak öne çıkıyor. Birbirinden farklı sevimli şişman ve pofuduk aksesuarlar ise başta salon olmak üzere birçok ortamın daha eğlenceli bir alana dönüşmesini sağlıyor

Öne Çıkan Kumaş Modelleri

Movie iç mimarlık 2021 yılın rengi olarak kullanmış oldu döşemelerde aynı zamanda farklı kumaşlara da yer vermektedir. Tercih ettiği kumaşlarda silinebilir leke tutmayan ve çok kullanışlı olması gibi özellikleri aramaktadır. Bu nedenle mobilya kumaşlarını genelde koton, kadife ve saten grubu oluşturmaktadır. Silinebilmesi ve kir tutmayan kumaşlardan oluşması sayesinde birçok ortamda şık bir görünümün uzun süre korunması sağlanmaktadır. Ayrıca çok geniş Mobilya guruplarında dahi kullanılabilen döşemeler Bu sayede yaşam alanlarınızı tamamlayıcı dekoratif ürünler haline gelebiliyor.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.