Doğala Mı Dönelim, Geleceğe Mi Gidelim

  • Anasayfa
  • /
  • Doğala Mı Dönelim, Geleceğe Mi Gidelim
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Doğala Mı Dönelim, Geleceğe Mi Gidelim

Doğala Mı Dönelim, Geleceğe Mi Gidelim

İç mimarlık ofisleri arasında  farklılık yaratarak kendisini zirveye taşıyan Move iç mimarlık firması son derece kaliteli ve özgün dekorasyonları ile dikkatleri üzerine toplamaktadır. Yaptığı sıra dışı dekorasyonlar ile her kesimden insanı kendisine çekmeyi başaran Move iç mimarlık firması müşterilerinin düşüncelerine önem veren firmalardandır. Kendine özgü tasarımları olan ve sıra dışı dekorasyon fikirleri ile ortaya çıkan Move iç mimarlık firması isteğe ve dekore edilecek alanın durumuna göre doğal ya da vintage tasarımlar yapmaktadır. Son dönemlerde geçmişe dönüş moda olduğu için genel olarak gelen istekler vintage dekorasyon üzerinedir. Son dönemde vintage modası son sürat artarken doğallığın da modası artmaya başlamıştır. Bu yüzden evlerde vintage ve doğal dekorasyon yapan insanları görmeniz son derece normaldir.

Vintage Dekorasyon

Move iç mimarlık ve çevre tasarımı konusunda uzman olan Move iç mimarlık firması sadece iç dekorasyonlarda değil çevre tasarımları ile de öne çıkıyor. Vintage son zamanlarda popülaritesini arttıran dekorasyon tarzları arasında yer alıyor. Peki, nedir bu vintage akımı? Vintage dekorasyon 1920 ve 1950 yılları arasında kullanılan ürünleri evinizde kullanmaktır. 1920 ve 1950 yılları arasında popüler olan ve o dönem ki moda anlayışını gözler önüne seren ürünler ev, işyeri ya da bahçe dekorasyonlarında kullanılır. Evinizin kendi konseptiyle vintage ürünleri bir araya getirerek ortaya çıkan bu dekorasyon biçimi eskiyi yaşatmayı seven insanların genel olarak ilk tercihi konumundadır. Vintage dekorasyonu evinizde, yatak odanızda, mutfağınızda, banyonuzda ya da işyerlerinizde kullanabilirsiniz. Move iç mimarlık firması bu konuda en iyi hizmeti veren firmadır.

Doğal Dekorasyon

Avm iç mimarlık işinde de bir numara olan Move iç mimarlık firması evinizi, iş yerlerinizi ve Avm içerisinde bulunan dükkânlarınızı ilgi çekici tarzda dekore eder. Son dönemlerin Vintage dışında bir diğer modası da Doğal yani Country ülke) stili dediğimiz dekorasyondur. İngiliz, Fransız ve Amerikan sitillerini bir araya getirerek sade bir şıklık oluşturan doğal dekorasyon oldukça sık tercih edilen dekorasyon tarzları arasındadır.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.