Doğal Ahşap Tasarım Trendi

  • Anasayfa
  • /
  • Doğal Ahşap Tasarım Trendi
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Doğal Ahşap Tasarım Trendi

Doğal Ahşap Tasarım Trendi

Profesyonel iç mimar Ankara çevresinde sıklıkla yer alan ağaçlardan ahşap tasarımlar yapabiliyor. Dolayısıyla ev dekorasyonlarında doğal ahşap sıklıkla kullanılıyor. Ahşaba yönelim çok uzun zamandır var olan bir trend olsa a doğal ahşap kullanmak her mimarın tercih ettiği bir durum değil. Çünkü doğal ahşabı tasarlamak, en uygun şekilde kullanmak ancak başarılı iç mimarların yapabileceği bir iştir. Günümüzde kentten köye göç havası hakim olduğundan insanlar evlerinin içerisinde doğal tasarımlar bulabilmek istiyor. Bu doğal tasarımlar sayesinde hem huzur bulunuyor hem de keyif alınıyor. Pek çok yerde DIY projelerine rastlamak mümkündür. Ancak bu DIY projeleri genelde küçük çaplıdır. Bu çapı arttırabilmek adına profesyoneller ile çalışmak zorundasınız.

Doğal Ahşaptan Yapılan Ürünler

Masalar, sandalyeler, avizeler, dolaplar ve kütüphaneler… Sayılabilecek o kadar çok ürün var ki. Eğer ki müstakil bir ev tasarımı yapılıyorsa çatı tasarımlarında da doğal ahşaptan yardım alındığı görülüyor. Böylece doğal bir yapı oluşturulabiliyor. Doğal ahşap pek çok renkle bir arada rahatlıkla kullanılabiliyor. Ancak yine de koyu renkli bir ahşabı en iyi gösteren unsur beyazdır. Beyaz ya da krem bir dekorasyon tasarımını doğal ahşap ile buluşturmak mükemmel bir görüntü ortaya çıkaracaktır.

İç mimarlık ofislerinden biri olan Move Mimarlık, doğal ahşabı en iyi şekilde değerlendirerek evlerinizin en uygun köşesinde sergiliyor. Gerek duvar aksesuarları olarak gerek direkt mobilya olarak doğal ahşabı evinizin içerisinde görebiliyorsunuz. Üstelik bunu yaparken sizlere en uygun fiyat garantisi sunduğunu da bilmelisiniz. Tasarım fikirleriniz varsa bunları açık şekilde dile getirmeniz, bu fikirlerin teknik bilgi ile harmanlanmasına izin vermelisiniz.

Ankara mimarlar odası kayıtlı Move Mimarlık, ev dekorasyonlarında, alışveriş merkezi dekorasyonlarında, mağaza dekorasyonlarında mükemmel tasarımlara imza atıyor. Doğalın rahat ve modern mobilyalar ile buluşması, insanların yaşadığı alana aşık olmasına vesile oluyor. Salonunuzda otururken hiçbir şey yapmadan sadece etrafa bakarak huzur bulmak istemez misiniz? İşte bunun için Move Mimarlık her zaman hizmetinizde. Yapmanız gereken fikirlerinizi söylemek ve profesyonel bir destek almaya hazır olmak.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.