Diziler İçin İç Mekan Dekorasyonu

  • Anasayfa
  • /
  • Diziler İçin İç Mekan Dekorasyonu
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Diziler İçin İç Mekan Dekorasyonu

Diziler İçin İç Mekan Dekorasyonu

Dizilerde izleyici kitlesinin olay örgüsünün içerisinde hissetmesini sağlayacak, gerçekçi bir mekan dekorasyonu yapılması son derece önemlidir. Move Mimarlık tarafından iş yerleri ve konutlar da dahil olmak üzere bir mekanın dekoru en kaliteli şekilde hazırlanabiliyor.

Dizilere Özel Set Tasarımları

Profesyonel iç mimar Ankara ofisiyle Move Mimarlık adını uzun süredir elde edilen tecrübeler sayesinde dizilere özel hizmetlerinde de duyurmaya başladı. Bu çalışmalarla sadece tasarımın genel özelliklerine göre değil, doğrudan mekanın bir dizi çekimine uygun hale getirilmesine dikkat edilebiliyor.

Dizi Çekimine Uygun İç Mekan Çalışması

Move iç mimar dekorasyon çalışmaları için iletişime geçebileceğiniz Move Mimarlık ofisi, dizilere özel dekorların hazırlanması için de çalışmalarını sürdürüyor. Çekime en uygun olan ortamın ayarlanmasını sağlamak, eşyaların neler olacağı ve nasıl yerleştirileceğinin belirlenmesi için çalışmalar gerçekleştirmek gerekiyor. Renklerden, mekanın tasarımındaki her türlü detaya kadar özel olarak çalışmalar yapılıyor.

Konutun boyutlarına, giriş bölümünden en geniş alana kadar her noktaya özenle çalışma yürütülüyor. Sadece kullanılacak olan mobilyalar için değil, iç mekanın tasarımını oluşturmayı sağlayacak tüm detayların da çekimler esnasında görünebilmesine dikkat ediliyor.

Diziler İçin Dekorasyon Hizmetleri

Dizilerin çekileceği mekanlar için tasarımlar hazırlanırken, mekanın kullanış süreci ve genel özellikleri de göz önünde bulundurulur. Ev için farklı, iş yeri ve bodrum katı için farklı bir mekan tasarımı belirlenir. Her bir ortamın farklı özelliklere sahip olması nedeniyle, izleyiciye bu mekan hissinin tam olarak yansıtılması adına çalışmalar yapılır. Ortamın parlaklığının yanı sıra, hangi eşyanın nasıl duracağı ve en iyi açının alınabileceği şekilde nasıl yerleştirilebileceği analiz edilir.

Ankara en iyi iç mimar olarak adını duyurmuş olan Move Mimarlık aracılığıyla, tüm diziler için bu tarz çalışmaları gerçekleştirebilirsiniz. Her ortam için en uygun olan görünümün elde edilmesi sağlanabileceği gibi, dizi setlerinde tüm mekanlar çok kısa süre içerisinde çekime hazır duruma getirilecektir. Çalışma sürecinin hızı, gösterilen performans, elde edilecek olan başarı itibariyle Move iç mimarlık ekibinin çalışmalarıyla dizilerde mekana en uygun dekorasyon yapılıyor.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.