Dinlendirici bir tasarımla bahçenizi yenileyin

  • Anasayfa
  • /
  • Dinlendirici bir tasarımla bahçenizi yenileyin
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Dinlendirici bir tasarımla bahçenizi yenileyin

Dinlendirici Bir Tasarımla Bahçenizi Yenileyin

Yaz aylarının sıcağında temiz hava alıp serinleyeceğiniz bahçelerinizin tasarımları da bir o kadar güzel olmalıdır. İç mimarlık firmamız tarafından bahçelerdeki ana tema, bahçelerin dinlendirici etkisi olacaktır. Bahçelerin tertipli ve düzenli bir görünüme sahip olması sizleri rahatlatırken aynı zamanda eş, dost ve akrabanızla keyifli vakit geçirmenize de yardımcı olacaktır. Ankara'da iç mimarlık sektörünün öncü firması olan Move Mimarlık tarafından hazırlanan örnek projeleri inceleyerek de detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bahçe dekorasyonunda en önemli detay doğru planlama olacaktır. Çankaya iç mimarlık hizmeti de veren firmamız güzel bir bahçe yaratmak için trendleri takip etmektedir. Bahçe tasarımları ne kadar güzel olursa olsun bu güzelliğin devamlı olması için bahçeniz ile yakinen ilgilenmeniz gerekir. Özellikle dingin bir ortam isteyenler için suyun dinginleştirici etkisi kullanılmaktadır. Bahçenizin bir köşesine yerleştireceğiniz şelale ya da süs havuzları ile muazzam bir görüntü yakalayabilirsiniz. Ayrıca sebze ve meyve yetiştirmek için de bahçenin bir kısmını hobi bahçesi olarak çevreleyebilirsiniz.

İç mimar tarafından bir bahçede muhakkak olması gereken detaylar bilinmektedir. Bahçenizin ana teması yeliş olacaktır. Bu sebeple yeşil bitki örtüsü kullanımı asla gözden kaçırılmamalıdır. Dilediğiniz taktirde ahşap ve taş detayları ile de bahçenize hareket katabilirsiniz. Özellikle naturel bir görüntü isteyenler için ahşap malzemeler tercih edilmelidir. Ahşaplar doğru işlendiğinde oldukça dayanıklı bir malzeme olacaktır.

Çukurambar iç mimarlık hizmeti veren firmamız tarafından aynı zamanda dikey bahçeler de oluşturulmaktadır. Son yıllarda dikey bahçeler de revaçtadır. Aynı zamanda ortama hareket ve naturel bir görünüm katmak için doğal taşlar da bahçelerde kullanılabilmektedir. Mükemmel bir bahçe tasarımı oluşturmak istiyorsanız dikkat etmeniz gereken bir başka detay bitki seçimi olacaktır. İç mimarlık ofisi Move Mimarlık tarafından çimlerle de bütünlük oluşturacak renklere sahip olan çiçeklerin kullanılması tavsiye edilmektedir.

Tüm bu detaylara dikkat ederek oluşturduğunuz bahçelerinizde yaz aylarında dinlenebilir, sevdiklerinizle keyifli zaman geçirebilirsiniz. Ayrıca şehir merkezlerinde dahi doğal ortamlara duyulan özlem bu şekilde azaltılabilir. Az alan ile maksimum verim sağlayabileceğiniz bahçe dekorasyon firmaları için hemen Move Mimarlık firması ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.