Dekoratif Aynaların Salonunuzdaki Yeri

  • Anasayfa
  • /
  • Dekoratif Aynaların Salonunuzdaki Yeri
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Dekoratif Aynaların Salonunuzdaki Yeri

Dekoratif Aynaların Salonunuzdaki Yeri

Aynalar çok eski zamanlardan beri dekorasyonun vazgeçilmez bir parçası oldular. Dekoratif ayna modelleri çok çeşitli olup sadece estetik değil işlevsellik anlamında da tercih edilmekteler. Sadece görümümüzü kontrol etmek için bazı yerlere yerleştirmek oldukça basit bir kullanım haline gelmiş olsa da bunu dekoratif şekilde yaparak evinizi daha şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Dekoratif olan aynalar parçalı veya büyük ebatlarda tek parça olarak kullanılmaktalar. Salon tasarımlarında özellikle bu tip seçenekler tercih edilmeye başlanmıştır. Koltuk takımlarının ardında duracak parçalı aynalara sık sık dekorasyonda rastlanmaktadır. Salondaki yemek takımının hemen ardında bulunan doğru bir ayna odanıza ferahlık katabilir. Doğru bir kullanım bu konuda oldukça zor olup işinde uzman bir iç mimardan yardım almak en doğru seçenek olacaktır.

Dekoratif Aynalar Her Evin Vazgeçilmezi

Aynalar oturma odası, yatak odası ve banyo gibi evin hemen her noktasında kullanılabilmektedir. Her ev için vazgeçilmez aynalar artık tavanlarda da şık görünümleri yansıtmak için kullanılıyorlar. Doğru şekilde konumlandırılan aynalar derinlik katma vazifesini üstleniyor. Aynanın konumu odasına doğal ışığı yansıtmanıza dolayısı ile daha şık bir görünüme yarayabilir. Bunun yanında estetik olarak farklı modeller sayesinde eşsiz bir görünüm yakalanabilir.Dekoratif ayna modelleri düzgün kenarlardan asimetrik kesimlere dek uzanmakta. Bu sayede modern çizgilerden klasik stillere dek farklı zevkler için kullanım alanları bulmaktadır.

Profesyonel İç Mimarlarımız Sizler İçin En İyisini Tasarlıyor

Taşlarla çevrilmiş bir çerçeve ayna için oldukça iddialı bir modeldir. Bunun gibi geleneksel esintiler ve tarihsel dokunuşlar içeren işlemelerle çerçevelenmiş çok sayıda model bulunmaktadır. Salon için asil bir tercih yapmak isteyenler bu modelleri çok tercih etmektedir. Aynaların konumlandırılışı ve tasarım özellikleri için göz önünde bulundurulması gereken birçok ayrıntı bulunmaktadır. İhtişamlı bir görüntünün yanı sıra sade ve minimal görünümdeki bir ayna da salonunuz için ideal olan aksesuar olabilir.  iç mimarlık ofisleri arasında yaratıcı ve iddialı seçimlerle öne çıkmaktayız. Movemimarlık sizler için en iyisini tasarlayarak siz müşterilerini hayallerindeki dekorasyonla buluşturmaktadır.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.