Daha Önce Görmediğiniz 10 Harika Villa Tasarımı

 • Anasayfa
 • /
 • Daha Önce Görmediğiniz 10 Harika Villa Tasarımı
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Daha Önce Görmediğiniz 10 Harika Villa Tasarımı

Daha Önce Görmediğiniz 10 Harika Villa Tasarımı

Villalar sunduğu konfor ile herkesin sahip olmak istediği konutlardan birisi. Villanızın yanlış dekore edilerek sunacağı konforu kaybetmemesi için bazı ayrıntılara dikkat etmeniz gerekmektedir. Hemen herkesin beğeneceği villa tasarımı fikirlerini sizler için sunuyoruz;

 • Dekorasyonda modern çizgiler taşıyan villalar son yıllarda oldukça popüler. Minimal tarzda dekore edilerek gereksiz tüm eşyalardan kurtulunur ve ultra konfor sağlamaktadır.
 • Doğa dostu villalar bazı ev sahipleri tarafından çok tercih edilmektedir. Ahşap ve ağacın ağırlıklı kullanıldığı bu evler doğal yapısı ile huzur vermekte.
 • Villanın ultra lüks tasarlanmasını isteyenler bir hayli fazla. Mütevazı olan çizgilerden uzak; modern ve keskin çizgilere sahip eşyalar tercih edilmekte.
 • Küçük villalar da var olmakla birlikte yine bir villanın sunmakta olduğu konforu sağlamaktalar. Yer tasarrufu konusunda akıllıca tasarımlara imza atan Movemimarlık ile her şey mümkün!
 • Rustik havası ile sizi büyüleyecek villa tasarımları çok dikkat çekmekte. Tuğlalı doğal duvar tasarımlarından doğal taşların kullanımına dek iç mekânda çeşitli tasarımlar sunmaktayız.
 • Kumsal havası estiren beyaz ağırlıklı dekorasyon yine en harika villa tasarımlarından birisi olarak görülüyor.
 • Konak tipi villa tasarımları öne çıkan harika tasarımlardan. İç ve dış mekanlarında kahverengi kullanımı ağırlıklı olarak kullanılmakta. Yine taşlar ve toprak tonları aksesuarlar ile modern çizgilerden uzak geleneksel çizgiler taşımaktadır.
 • Klasik ve modern çizgileri barındıran tasarımlar her zevkten bireyi mutlu etmeyi başarıyor. Bu villalar klasik tipte bir verandaya ek modern tarzda dizayn edilen ayrıntılar ile dekore edilmekte.
 • Prefabrik tasarımlar ise daha ekonomik ve dayanıklı alternatifler arayanların tercihi. Prefabrik ve konteynerlervilla tasarımı için alışılageldik yöntemleri geride bırakmakta.
 • Taş ev formundaki villa tasarımları yine en harika fikirlerden birini oluşturuyor.

Villanızı Baştan Yaratıyoruz

Villanızı baştan yaratacak anahtar noktalar bulunmaktadır. Bunlardan en önemli olanlardan birisi kuşkusuz havuzdur. Göz alıcı bir havuz villa için oldukça önemlidir. İyi bir ışıklandırma göz ardı edilmemesi gereken bir diğer husustur. Eşyalar, tavan, zemin, duvarlar ve diğer ayrıntılar uzman bir iç mimarlık bürosu olarak en ince noktalarına kadar sizler için düşünülmektedir.

Dekorasyondan Tadilata Tüm İşlemler Movemimarlık Güvencesiyle

Villa tasarımı konusunda öne çıkan bürolardan birisi olarak en modern tasarımları sizler için sunmaktayız. Sitemizi inceleyerek firmamız tarafından gerçekleştirilen projeleri görebilirsiniz. Villa iç mimarı olarak harika tasarımları en pratik çözümler ile buluşturmaktayız. Lüks tasarımlardan en mütevazı seçeneklere dek çeşitli tarzda fikirleri sizlere sunmaktayız. Villa iç mimarlık hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilir; kolaylıkla randevu alabilirsiniz.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.