Çukurambar İç Mimar Önerileri ve Ofisleri

  • Anasayfa
  • /
  • Çukurambar İç Mimar Önerileri ve Ofisleri
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Çukurambar İç Mimar Önerileri ve Ofisleri

Çukurambar İç Mimar Önerileri ve Ofisleri

Ankara’nın Çankaya ilçesine bağlı Çukurambar Mahallesi, Ankara’nın, lüks semtlerinden biri konumuna gelmiştir. Dolayısı ile burada bulunan apartmanların yapısı da görselliği oldukça gelişmiş şekildedir. Kişiler, sahip oldukları dairelerin içini kendileri dizayn etmek isterler ve bu sebeplerden ötürü, iç mimar arayışlarına başlarlar. Bir evin, iyi bir iç mimar tarafından dizayn edilmesi oldukça önemlidir. Aksi takdirde normal şartlarda oldukça geniş sayılabilecek daireler, yanlış dizaynlardan dolayı, küçük, karanlık ve kullanışsız alanlara dönüşmektedir. Çukurambar iç mimar arayışlarında olanlara, Move mimarlık, bünyesinde çalışmakta olan iç mimarlarla kaliteli hizmetler vermektedir. Bir iç mimarın, dizayn ve tasarım yaparken gözetmesi gereken, birkaç önemli konu bulunmaktadır. Bu konulardan şu şekilde bahsederiz;

  • Dizayn edilecek bölgenin, almakta olduğu ışık maksimize edilmelidir,
  • Renk uyumları, göz yormayacak şekilde gözetilmelidir,
  • Dizayn edilen alanın kullanılma ve alandan faydalanma oranı, en fazla olmalıdır,
  • Alan genişliği, dizayn yanlışlığı nedeniyle daraltılmamalıdır.

Görüldüğü gibi, doğru firmalarla ve doğru iç mimarlarla çalışıldığı zaman, bölgenin görselliği ve kullanışlılığı artmış olacaktır.

Dekorasyon mu İç Mekan Tasarımı mı?

Kişiler çoğu zaman bu iki kavramı birbirine karıştırmaktadır. Her iki başlık da iç mimarların ilgilenmekte oldukları başlıklardır. Iç mekan tasarımı, daha teknik detaylarla alakalıdır. Bir evin mutfağının nasıl tasarlanması gerektiği, hangi durumlarda daha kullanışlı olabileceği, bir banyo küveti hangi noktaya yerleştirilirse, daha sağlıklı bir kullanım yaratıyor olacağı durumları, iç mekan tasarımıdır. Dekorasyon ise, daha çok dizayn edilen mekanın görselliği ve yaratıcılığı ile alakalıdır. Mutfak dolaplarının renkleri, hangi modelde lambaların daha şık durduğu gibi detaylar, dekorasyon kategorisine girer. Bu iş ile ilgilenen bir iç mimarda bulunması gereken en önemli özellik, yapmakta olduğu işi seviyor olmasıdır. Kişiler eğer, firmamız aracılığı ile bir iç mimardan yardım alırlarsa, farkı kendileri de görebileceklerdir. Unutulmamalıdır ki, bir evin içerisi, kişilerin mabetidir. Bu nedenle ev içerisinde geçirilen her dakikanın daha kaliteli olabilmesi adına, kişilerin, iç dizaynından memnun ve mutlu oldukları bir evde yaşıyor olmaları oldukça önemlidir. Çukurambar iç mimar önerileri arayanlar, bizleri seçerek, hayal ettikleri evlerine sahip olabilirler.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.