Çok çocuklu aileler için çocuk yatak odası fikirleri

  • Anasayfa
  • /
  • Çok çocuklu aileler için çocuk yatak odası fikirleri
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Çok çocuklu aileler için çocuk yatak odası fikirleri

ÇOK ÇOCUKLU AİLELER İÇİN ÇOCUK YATAK ODASI FİKİRLERİ

Birden fazla çocuk yatak odası mı tasarlıyorsunuz? Her çocuğa istedikleri stille ihtiyaç duydukları alanı sağlayan bir yatak odası oluşturmak mümkündür. Küçük çocuklarınızın rahatça bir arada yaşayabileceği en üst seviye alanı yaratmak için makalemizi okuyun.

  • Her çocuğa kendilerine ait bir alan verin.
  • Her çocuğun yatağının etrafındaki alanı, en sevdikleri renkten kendi ilgi alanlarına kadar herhangi bir şeyle kişiselleştirin. Ve her çocuğun kendi oyuncaklarını veya koleksiyonlarını sergileyebilecekleri kendi raf veya saklama alanına sahip olduklarından emin olun.

ÇOK YATAKLI ÇOCUK YATAK ODALARI NASIL YAPILIR?

MOBİLYA VE YATAK TAKIMLARININ EŞLEŞMESİ GEREKMEZ

Çocuklarla paylaşılan bir yatak odasını koordine etmek için eşleşen mobilyalara ihtiyacınız yoktur. Farklı yataklarla aynı yatakların kullanılması (veya tersi) odayı birbirine bağlayabilir. Farklı atış yastıkları, her birinin öne çıkmasına izin verirken bile koordine olabilir.

ODANIN İŞLEVSEL OLDUĞUNDAN EMİN OLUN

Her çocuğun ihtiyaçlarına göre mobilya seçin, daha sonra odanın geri kalanını o tabandan çıkarın. Daha büyük bir çocuğun masaya veya okuma lambasına ihtiyacı olabilir, oysa küçük bir çocuğun emeklemeyi öğrenirken daha yumuşak bir halıya, hatta bir sallanan sandalyeye ihtiyacı olabilir. Erkek çocuklar için paylaşımlı bir yatak odasında, farklı çocukların kişisel eşyalarını kendi seviyelerinde tutmaları için çeşitli yüksekliklerde oyuncak depoları eklemeyi deneyin.

ÇOCUKLARLA BÜYÜYEBİLECEK EŞYALARI KULLANIN

Paylaşılan bir yatak odasının, büyümenin farklı aşamalarında çalışması gerekir ve her biri için odayı tamamen yeniden düzenlemek istemezsiniz. Dönüştürülebilir ayaklı oyun masaları, kızlar tarafından paylaşılan yatak odasında harika bir sanat alanı sunar. Çıkarılabilir üst kısımları olan mobilyalar, çocuklarınız büyüdükçe mobilya geçişi için başka bir harika yol sunar.

ÇOCUK YATAK ODASI KİME YAPTIRILIR?

Çocuk yatak odası, başarılı çalışmalarıyla öne çıkan mimarlık firması Move Mimarlık Ofisine yaptırmak için iletişim bölümünden hemen bizlere ulaşarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.