Çocuklar için Yaratıcı Odalar!

  • Anasayfa
  • /
  • Çocuklar için Yaratıcı Odalar!
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Çocuklar için Yaratıcı Odalar!

Çocuklar için Yaratıcı Odalar!

Ankara mimarlık dekorasyon firması olarak Move Mimarlık Ofisi çocuklarınızın içinde mutlulukla vakit geçireceği eşsiz tasarımlı çocuk odaları yaratıyor! Çocuklar her ne kadar büyüklere bağımlı olsalar da onların da kendilerine ait alanlarının olması gelişimleri ve özgüvenleri açısından çok önemlidir. Bu bakımdan odalarının özel olarak dizayn edilmesi gerekir. Şirketimiz çocuklarınıza uygun en modern ve trend tasarımları sizler için sunmaktadır.

Çocuklarınızın Karakterine ve Gelişimine Uygun Odalar!

 iç mimarlık ofisleri arasında öncü olan Move İç Mimarlık, çocuklarınız için büyüleyici detaylarla dolu oda projelerini tasarlamaktadır. Çocukların karakterleri ve gelişimleri tasarım konseptini belirlerken bizim için değerli bir veri olmaktadır. Onların kendi karakterlerine uygun renk, eşya ve dekor unsurları ile çok daha mutlu olacakları doğrultusunda değerlendirmelerimizi yapıyoruz. Çocuk odalarında renk seçimleri çok büyük yer kaplar. Çocuğun erkek ya da kız olmasına göre de oda tasarımları belirlenir. Rengarenk odalar çocukların cıvıl cıvıl hallerine çok uygundur. Çocukların yaşlarını da projelerimizde mutlaka dikkate alıyoruz. Örneğin okul çağındaki çocuklar için oda çok aşırı renkli dizayn edildiğinde dikkat dağıtabilme olasılığı bulunuyor. Odanın büyüklüğü de göz önüne alınarak ders çalışma alanını ayrı bir şekilde tasarlayabiliyoruz. Çocukların ders çalışabilmeleri için onları motive edici renkler de tercih edilebiliyor. Çocuk odası tasarımları için çok fazla alternatif bulunuyor. Çocukların karakterleri renk, eşya ve diğer detayların belirlenmesinde büyük etken! Onları yansıtan ve onlar için uygun olan bir mekan çocuklara büyük keyif veriyor.

Doğru Seçimler, Sağlıklı Bir Oda!

Çocuklar söz konusu olduğunda sağlık konusunda daha fazla hassas olduklarını da mutlaka projelerimizde göz önüne almaktayız. Her seçimimiz anti-bakteriyel özelliktedir. Çocuk psikoloji ile odaların tasarımı yakından ilgili; bu nedenle çocuk odası iç mekan tasarımı uzman ve bu alanda bilgili bir ekip tarafından yapılmalıdır. Çocukların yaşlarına uygun seçimler yaparken onların en az odayı 5-10 yıl kullanabilecekleri şekilde dizaynı gerçekleştirmekteyiz. Ekibimiz için oda tasarımımızdaki en önemli noktalardan biri ise odanın bolca güneş almasıdır. Bunun için tasarımı en doğru açıları hesaplayarak proje haline getiriyoruz. İç mimarlık fiyatları olarak kalitemize göre çok uygun fiyatlar sunuyoruz. Move Mimarlık Ofisi ile konu hakkında iletişime geçebilirsiniz.


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.