Çocuk Çalışma Alanı Tasarımı İçin İpuçları

  • Anasayfa
  • /
  • Çocuk Çalışma Alanı Tasarımı İçin İpuçları
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Çocuk Çalışma Alanı Tasarımı İçin İpuçları

ÇOCUK ÇALIŞMA ALANI TASARIMI İÇİN İPUÇLARI

Çocuğunuz sadece adını yazmayı öğreniyorsa veya İngilizce dersi için bir dönem ödevi hazırlıyorsa, kendisi için özel bir çocuk çalışma alanı oluşturmayı düşünebilirsiniz.

ÇOCUK ÇALIŞMA ALANI OLUŞTURMANIN AŞAMALARI

MASA VE SANDALYE

Elbette mutfak masanız püf noktasını özel bir çalışma alanı olarak yapabilir, ancak mutfak genellikle telaşlı ve rahatsız edicidir. Ayrıca, akşam yemeğinde masayı hazırlaman gerekiyor. İşte çocuklarınız için bir masa ve yer seçerken dikkat etmeniz gereken bazı şeyler.

Konum: Çocuğunuzun masası kendi yatak odasına, aile odasına veya evin içindeki diğer ortak alanlara gidebilir. Paylaşılan bir alana masa yerleştiriyorsanız, dekor için bir alan eklemek için modüler kitaplıklarla karıştırılabilen duvara monte edilmiş bir versiyonu düşünün.

Boyut: Odaya sahipseniz, tutamaklı bir masanın içinde bir ton saklama alanı vardır. Daha küçük bir alanınız varsa, alanınızı zorlamayan ve kalabalıklaştırmayacak dahili depolama alanına sahip ince bir masa tarzı düşünün. Uzayda sıkışık olduğunuzda, kağıtları, malzemeleri veya sanat eserlerini saklamak için duvar raflarını kullanın.

Şimdi ve Sonra: Bir masaya yatırım yaparken, yolun aşağısında evinizde başka bir yerde yaşayabilecek birini seçin. Vanity, ofisinizdeki bir masa, ön kapınızın yanındaki bir koridor veya koridorda olabilir mi? Bu kararda masanın yüksekliğini dikkate almak önemlidir. “Çocuk” masasına çok fazla harcama yapmak, öğeyi yolun aşağısına almayı ümit ediyorsanız akıllıca bir yatırım olmayabilir. Uzun vadede bir parçaya yatırım yapmaya hazırsanız, ailenizin büyümesi için tam boyutta olduğundan emin olun.

Gelecek Masası: Çocuğunuz bir masa için hala biraz küçükse, ayakları ayarlanabilir bir oyun masası düşünün. Bunlar yürümeye başlayan çocuk (sehpa) yüksekliğinden okul öncesi yüksekliğe ve masa (masa) yüksekliğine kolayca gidebilir. Bunlar çocuğunuzla birlikte büyüyen harika bir parça.

Teknoloji: Okul çalışması iPad ve dizüstü bilgisayar kullanımını gerektirebilir. Böylece, kablo yönetimi seçeneklerine sahip bir masa arayın, böylece çocuklar elektrik prizlerine yaklaşmak zorunda kalmadan şarj cihazlarını hazır bulundurun.

Çalışma Koltuğu: Çalışma masanız varsa, bir sandalyeye ihtiyaç duymanızın nedeni budur. Burası biraz eğlenceli olmak için harika bir yer. Bir renk patlaması ekleyin. Veya deri, metal ve hatta akrilik gibi mekanınıza başka bir malzeme eklemek için bir fırsat olarak kullanın. Sadece tek bir masa alacağınız muhtemel olsa da, çocuğunuz büyüdükçe çalışma alanlarının tarzını ve görünüşünü değiştirmek için özgürsünüz, yıllar içinde sandalyesini değiştirerek daha küçük bir yatırım için.

ÇOCUK ÇALIŞMA ALANI KİME YAPTIRILIR?

Çocuğunuzun ve sizin ihtiyaçlarınızı birleştiren bir tasarım anlayışıyla Move Mimarlık çocuk çalışma alanı oluşturma konusunda sizlere en iyi hizmeti verecektir.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.