Çiğ Köfteci Dekorasyon Modelleri

  • Anasayfa
  • /
  • Çiğ Köfteci Dekorasyon Modelleri
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Çiğ Köfteci Dekorasyon Modelleri

Çiğ Köfteci Dekorasyon Modelleri

Çiğ köfteci açacak olan müşterilerin dükkan tiplerine uygun şekilde Move Mimarlık tarafından yapılan incelemeler sonucunda dekorasyonun belirlenmesi sağlanır. Sadece tek tip bir tasarımın yapılması gerekmediği için, müşterilerin onaylamadığı veya yapılacağı öngörülen bir çalışma hayata geçirilmez. Çiğ köftecinin nasıl bir görünüme sahip olacağı, iç dizaynının şık ve efektif kullanıma uygun olması için her türlü detay göz önünde bulunduruluyor.

İç mimarlar odası üyesi olan Move Mimarlık ile görüşmenizi gerçekleştirdiğinizde, dükkanınız için en uygun tasarımlar incelenecektir. Çiğ köfteci açılırken özellikle dekorasyonun nasıl olması gerektiği, dükkanın girişinden itibaren göz önünde bulundurulması şarttır. İç mimarlık çalışması gerçekleştiren ekip tarafından nasıl bir tasarım belirleneceği, tasarımın dükkana nasıl uygulanacağı ve masrafın ne olacağı açıklanır.

Çiğ Köfteci Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

İç mimarlık ve çevre tasarımı yapılırken özellikle çiğ köfteci gibi sürekli olarak müşterilerin ziyaret edeceği dükkanların sıkışık olmaması sağlanır. Move Mimarlık aracılığıyla dükkanın kullanışlı hale getirilmesi adına çalışmalar gerçekleştirilirken hem rahat bir çalışma alanı sunulması hem de müşterilere rahat ortam oluşturulması için dekor yenilenir. Çiğ köftecide paket servisin yanı sıra, self servis için de uygun ortam oluşturulur.

Çiğ Köfteci İçin İç Mimarlık Hizmeti

Ankara iç mimar fiyatları için sorgulama yapan işyeri sahipleri tarafından özellikle dekorasyonda en uygun fiyatları Move Mimarlık aracılığıyla alması sağlanıyor. Çalışmalar esnasında hangi eşyaların kullanılacağı, dizayn sürecinde hangi işlemlerin gerçekleştirileceği de detaylı bir şekilde açıklanıyor. Bu sayede müşterinin hangi işlemler için ne kadar ödeme yapacağını incelemesi, diğer kurumlarla karşılaştırma yapması mümkün oluyor.

Her zaman için en uygun fiyatlarla fakat en yüksek performansla mağazanız için iç mimarlık çalışmasının yapılması sağlanır. Mağazalarınızın bir zincir olarak tanımlanması durumunda, gerekli olan mobilyaların ve tasarımların uygulanması için çalışmalar da gerçekleştiriliyor. Müşterilerin çiğ köfteci içerisinde rahat olması, özellikle paket servis yerine çip köftecide yemeklerini yiyecek olmaları durumunda tasarım daha önemli hale geliyor. Yeni müşterilerin dükkana girmesi durumunda, masada çiğ köftelerini yiyen müşterilerin etkilenmemesi, hizmetlerin en kaliteli şekilde verilmeye devam edilebilmesi sağlanıyor.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.