Çayyolu İç Mimarlık Ofis Seçenekleri

  • Anasayfa
  • /
  • Çayyolu İç Mimarlık Ofis Seçenekleri
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Çayyolu İç Mimarlık Ofis Seçenekleri

Çayyolu İç Mimarlık Ofis Seçenekleri

Çayyolu mahallesi, etrafına inşa edilen farklı yapılar nedeni ile, daha metropol bir yapıya ulaşmaya başlamıştır. Burada inşa edilen konutlar, daha lüks bir hal almaya başlamıştır. Bu konutlar yeni olduklarından, iç tasarımları da yenilikçi iç mimarlar tarafından tasarlanmaktadır. Bu konuda oluşan talepleri, mimarlık ofisimiz, Move Mimarlık karşılamaktadır. Çayyolu iç mimarlık denildiğinde, akla ilk gelen, yalnızca odaların büyüklüğünün belirlenmesi, duvarların simetrisi gibi teknik konular olmaktadır. Bu durum elbette böyledir fakat iç mimarlar yalnızca bu konularla alakalı çalışmazlar. Firmamızın bünyesinde çalışmakta olan iç mimarlar, kreatif ve yenilikçidir. Yenilikçi bir iç mimar, kimi zaman kişilerin anlamadığı bir kavramdır. Günümüzde, bir ev tasarlanırken, bireylerin, aynı anda hem en rahat edecekleri hem de görsel olarak tatmin olacakları tasarımlar yapabiliyor olmak bir çeşit kreatiflik gerektirir. Bunun dışında önemli olan iç mimar özelliği, sabırlı ve anlayışlı olmasıdır. Çünkü, bir iç mimar, müşterisinin isteklerine en iyi şekilde cevap verebilmelidir. Kimi zaman müşterinin istemekte olduğu bir tasarım, konut yapısı ile uyum sağlayamamaktadır. Bu durum müşteri ile orta bir nokta bulunarak çözülür. Aksi takdirde, sonuçta elde edilen görüntü, müşterinin, düşündüğü ile bağdaşmayacağından, her iki taraf da mutsuz olacaktır.

Dekorasyon Fikirleri

Bir evin nasıl dekore edileceği, kişilerin kafasını karıştırır. Bu noktada firmamız, bir takım tavsiyelerle, kişileri aydınlatacaktır. Kişiler, bir evi dekore ederken, öncelikli olarak, ışık maksimizasyonu sağlamalıdır. Bir alanı, en sağlıklı kılan çözüm, alanın ışık alıyor olması şeklinde olacaktır. Bir diğer konu, alanın duvarlarının renklendirilmesidir. Kullanılan boya çeşidi, rengi çok önemlidir. Sürdürülebilirliği olan, kalıcı boyalar kullanılmalıdır. Bazı boyaların küf engelleme özellikleri vardır. Kişiler, için bir üçüncü dekorasyon tavsiyesi, mobilya seçimidir. Ağır tarzlarda mobilyaların artık modası geçmiştir. Daha kullanışlı, ferah ve sade görünümlü mobilyalar, daha açık renklerde seçilerek, bulundukları ortama daha sağlıklı bir görüntü katacaklardır. Küçük ayrıntılar, bir alanı dekore ederken, oldukça önemli olmaktadır. Duvarlarda yer kaplayan, pek çok küçük dekor, göz yorar. Bu nedenle, dekoratif olarak, birkaç bitki hem daha ferah bir görüntü sağlar hem de oksijen üretir. Çayyolu iç mimarlık ofisimiz, bu tarz detaylara dikkat eder ve müşterilerin isteklerine cevap verir.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.