Çatı Katı Tasarımı İçin İç Mimar

  • Anasayfa
  • /
  • Çatı Katı Tasarımı İçin İç Mimar
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Çatı Katı Tasarımı İçin İç Mimar

Çatı Katı Tasarımı İçin İç Mimar

Profesyonel iç mimar Ankara seçenekleri araştırıldığında Move Mimarlık uygun fiyatları ile hizmet veriyor. Küçük ve dar bir alanınız mı var, çatı katında mı yaşıyorsunuz? Daha geniş ve kullanışlı bir alanda yaşamak istiyorsanız profesyonel bir hizmet almanız gerekiyor. Bu sayede yaşadığınız alanı daha çok seveceksiniz, daha fazla kullanışlı alanınız olacak.

Çatı Katı Tasarımı Nasıl Yapılmalıdır?

İç mimarlık firmaları çatı katı tasarımlarında oldukça başarılıdır. Ölü alan çokluğundan ötürü çatı katlarında tasarımların daha iyi planlanması ve kullanım alanının arttırılması önemlidir.

  • Eğimli bir çatı varsa, normal alan kısıtlıdır. Bu nedenle minimal mobilya kullanımına önem vermek gerekiyor.
  • Mobilyaların kapladığı alanı düşürmek için aynalar ile büyütme hilesine başvurulmalıdır.
  • Küçük pencere söz konusu ise o zaman ışıklandırma sistemi geliştirilmeli, evin her an aydınlık olması sağlanmalıdır.
  • Ölü alanlar en iyi şekilde değerlendirilmeli, dekorasyon sayesinde yaşam alanına dahil edilmelidir.

Ölü Bölgeler Nasıl Değerlendirilmelidir?

Çatı katında eğer ki eğim varsa o zaman ölü bölge sayısı artacaktır. Ölü bölge demek, insanların ayakta duramayacağı kadar alçak olan alanlar için kullanılan bir terimdir. Eğer ki çatı katı bir daireye sahipseniz ve ölü bölgeleriniz çoksa buraları değerlendirmek gerekecektir. Ölü bölgeler için gizli seralar yapılabilir. Burayı şık ve modern bir hale getirmek için taşlardan ve ağaçlardan bir sera yapabilirsiniz. Aynı zamanda ölü bölgeler en çok dolap olarak değerlendirilmektedir. Çünkü insanların evlerinde en çok dolaba ihtiyacı vardır. Bir okuma köşesi olarak ya da kütüphane olarak da değerlendirmeniz mümkün olacaktır. Ölü bölgeler için pek çok farklı fikir Move Mimarlık bünyesinde sizlere sunulacaktır.

Tasarım Portföyü ve Uygun Fiyat Garantisi

İç mimarlık firmalarından biri olan Move Mimarlık dar alanları en iyi şekilde kullanma ve değerlendirme konusunda başarılı bir firmadır. Çatı katlarında oluşan ölü bölgeleri mükemmel bir yaşam alanına dönüştürebilmek için farklı fikirler müşterilere aktarılıyor. Önemli olan müşterilerin bu ölü alanları nasıl değerlendirmek istemesidir. En uygun fiyatlara en kaliteli ve farklı hizmeti alacağınızdan emin olabiliyorsunuz.

 

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.