Çarpıcı Tavan Tasarımı Fikirleri İle Evinizi Canlandırın

  • Anasayfa
  • /
  • Çarpıcı Tavan Tasarımı Fikirleri İle Evinizi Canlandırın
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Çarpıcı Tavan Tasarımı Fikirleri İle Evinizi Canlandırın

 

ÇARPICI TAVAN TASARIMI FİKİRLERİ İLE EVİNİZİ CANLANDIRIN

Çarpıcı tavan tasarımları hakkında fikir verdiğimiz yazımızla sizlerin karşısındayız. Birçoğumuz evlerimiz için tavan yapmayı düşündüğümüzde aklımıza gelen şey beyaz ve düzdür. Evin geri kalan kısmını tasarlarken ve dekore ederken attığımız tüm şaşırtıcı adımlara rağmen, bir 'tavan' aklımızı kolayca atlayan bir şey gibi görünüyor. Ancak, oturma odasında veya yemek alanında, mutfakta veya yatak odasında olsun, harika bir tavan tasarımı, bir odaya, girenlerin kafasında silinmez bir izlenim bırakan, benzersiz, benzersiz ve bireysel bir karakter verebilir.

Mükemmel tavan tasarımı her odaya ve her eve ve mevcut alana bağlı olarak değişir; çevresindeki duvarlar ve evin genel teması, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda desen ve renk var. Tepsi tavanından kiriş tavanına, koy tavanından son derece popüler tavana kadar bu güzel tavan ilhamları, peşinde olduğunuzu özel ve olağanüstü bir oda olarak sunar.

BİR SPOT IŞIĞINI PARLATMAK

Modern tavanlar, düz beyaz bir çatı sağlamaktan çok daha fazlasını yapabilir. Sunulan şaşırtıcı tasarım sayısı ve mimarların hem biçim hem de işlevle oynadığı oyun şekliyle, güzel bir LED aydınlatma ünitesini ayrıntılı ve zarif bir çatı tasarımının bir parçası olarak kullanabilirsiniz.

Sarkıt ve avizeler kullanarak klasik bir görünüm sunan şık ve şık bir modern alternatif sunmaktan, yenilikçi bir çatı tasarımı, uygun aydınlatma tekniği ile birleştirildiğinde mevcut odalara harikalar yaratabilir.

Özel olarak tasarlanmış bir tavanın benzersiz ve mükemmel bir çekicilik sunmasının sebeplerinden biri, belirli bir odanın büyük bir şekilde yarattığı görsel izlenimi değiştirebilmesidir. Bir katedral çatının kullanımı iç mekanınıza daha geniş bir his verirken, açılan bir çatı tasarımı, modern tasarım trendlerine uygun daha kompakt ve çağdaş bir bükülme sunabilir.

TAVANA GEÇMİŞ KATIN

Sandıklı bir tavan aynı zamanda pek çok tasarımcı ve ev sahibinin hayalini kurduğu 'eski İngiliz' cazibesini verirken bir ev için bir yükseklik hissi ve havadar bir his yaratabilir. Modern bir görünüme sahip daha geniş bir iç mekan izlenimi, tepsi Tavan kullanılarak yaratılabilir ve daha yüksek tavanlı evler için en iyi şekilde çalışırken, taze bir bakış açısı getirir.

Yukarıda tartışıldığı gibi, birçok seçenek mevcuttur ve klasik 'kiriş' görünümünü kopyalamak isteyenler için, yapısal desteğin bir parçası olmayabilecek, ancak zamansız bir şekilde getirecek olan Kiriş tavan ile girme konusunda bariz bir seçenek var.

Bu şaşırtıcı tavan tasarımlarının birçoğunun en iyi yanı, spot ışığı mütevazı bir şekilde çalmaya devam ederken, evin geri kalanıyla ve seçilen temasıyla sorunsuz bir şekilde uyum göstermeleridir.

Harika bir tavan, odanın geri kalanını tamamlar, görsel çekiciliğini yükseltir ve hem ergonomik hem de estetik olan yepyeni bir bakış açısı sunar. Günün sonunda, stilin maddeyle mükemmel bir birleşimi!

ÇARPICI TAVAN TASARIMLARI KİME YAPTIRILIR?

Siz de evinizde çarpıcı tavan tasarımları istiyorsanız mutlaka Move Mimarlık ile iletişime geçiniz!

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.