Çamaşır Odası Rafı Ve Depolama Fikirleri

  • Anasayfa
  • /
  • Çamaşır Odası Rafı Ve Depolama Fikirleri
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Çamaşır Odası Rafı Ve Depolama Fikirleri

Özel bir çamaşır odası tasarımı, yenilikçi raflara ve bol miktarda depolama alanına sahip geniş bir alan sunmalıdır. Bağımsız ünitelerden özel ahşap raflara ve modüler dolaplara kadar, bu, çamaşırhanelerinizi verimli depolama alanıyla dönüştürmenin en iyi yollarına bir bakış .

Ayrıcalıklı bir çamaşırhaneye sahip olmanın en büyük yararlarından biri kesinlikle onunla birlikte gelen ek depolama alanı. Herhangi bir odada raf ve depolama yapmak, kabartmanın müsait alanını kullanmakla ilgilidir. İşte size en uygun raf türüne karar verirken kendi çamaşır odanızı planlamanıza yardımcı olacak güzel ilham kaynakları.

BÜYÜK RESİM!

Mükemmel bir çamaşır odası oluşturmak, alanın etkin kullanımı ile ilgilidir. Kendi çamaşır odanızın tarzına ve boyutuna uymuyorlarsa, birkaç depolama seçeneğiyle birlikte bir demet rafı atmanın bir anlamı yoktur. İşte bu yüzden size mümkün olan her yerde çamaşır odası görüntülerini sunduk ve bu da tam da eve götürmeniz gereken bir yaklaşım. Çoğu çamaşır odası sık sık küçük alanlar olduğundan, çeşitli raf ünitelerini birleştirirken bile mevcut olan dikey odayı kullanın.

Kapalı raflar tüm pisliği gidermeye ve odayı düzenli tutmaya yardımcı olurken, açık yüzer raflar mekana ferahlık ve yüzerlilik hissi katar. Çamaşır odanız yeterince büyükse, kapalı raflara yükleyin ve depolama için bağlantısız bir raf ekleyin.

RAFLARA RENK VE KONTRAST EKLEME

İşlevsellik eklemek için raflar ve depolama sepetleri sadece orada değildir. Form, tasarımın eşit derecede önemli bir parçasıdır ve bu nedenle biraz görsel ve dokusal kontrast ile estetik bir değer yaratır. Tamamen beyaz bir nötr zemine sahipseniz çok güzel siyah raflar ekleyin. Mavi ve beyaz gibi serinletici kombinasyonlar da mükemmel şekilde çalışır. Çamaşırhanenin de evinizin bir uzantısı olduğunu ve içerideki taze ve canlı bir atmosferin işinizi daha verimli yapmanıza olanak sağlayacağını unutmayın!

Rafların akıllı ve mantıklı bir şekilde yerleştirilmesi mutlak bir zorunluluktur ve her zaman çalışma alanını ve bunun ne kadarının açık kalması gerektiğini ve böylece sıkışık kalmamanız gerektiğini planlayın. Daha fazla depolama, otomatik olarak daha fazla sipariş edilen bir alan anlamına gelir. Kirli çamaşır yığınları arasında aramaya devam etmemeniz için kaynaklarınızı ayırıp organize ettiğinizden emin olun.

Güzelce istiflenmiş güzel sepetler, etiketli kumaş kutuları, aşağıya doğru çekmeceler, dışarıya çekilebilen raflar ve aşağıya çekilebilen engeller; Çamaşırhanedeki her şeye biraz ihtiyacın var. Birkaç serin kayan raf ekleyin ve hatta birkaç aile fotoğrafı hasır sepetlerin yanına özenle yerleştirildiği için hoş bir görüntü bile yaratabilirsiniz. Yarı minimalist bir tema için gitmeden sürece monoton bir görünüm tercih etmeyin. Mevcut olduğunda gerektiğinde dışarı açılan açılır ütü tahtalarıyla, depolama seçeneklerinizi tamamlamak için bunlardan birini de ekleyebilirsiniz.

Mükemmel çamaşır odası tasarımı, kendi ailenizin özel ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan ve her birimizin farklı alan ve görev kısıtlamalarına sahip olan bir odadır. Ancak, odanın tasarımı ne olursa olsun, her zaman depolama birimlerini biriktirmeyi unutmayın. Onlara yeteri kadar sahip olamazsınız!

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.