Çağdaş İtalyan Tarzı Evler

  • Anasayfa
  • /
  • Çağdaş İtalyan Tarzı Evler
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Çağdaş İtalyan Tarzı Evler

Çağdaş İtalyan Tarzı Evler

İç mimarlık ofisleri en iyi tarzları yansıtabilmek adına bir mücadele içerisindedir. Günümüzde ev dekorasyon tarzları birbirinden farklıdır. İskandinav tarzlarının yanında Amerikan tarzları son günlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Bir yandan da çağdaş İtalyan tarzı ortaya çıkmaktadır. Her insan şık, rahat ve huzurlu bir evde yaşama hakkına sahiptir. Önemli olan bu yaşam standartlarına en uygun fiyata ulaşmaktır. Bu hususta Move Mimarlık tüm hizmetlerinde en uygun fiyat seçeneklerini müşterilerine sunmaktadır.

İtalyan Tarzı Ev Dekorasyonları

İç mimarlık firmaları genel olarak Çağdaş İtalyan tarzından hoşlanmaktadır. Çünkü tasarımı kolay ve görüntüsü oldukça şıktır. Eğer ki bu tarzı evinize yansıtmak istiyorsanız koyu renklerden yardım almanız gerekiyor. Hem ağır hem de gösterişli mobilyalar da yine tarzın en önemli özelliklerinden birini oluşturuyor. Keten kumaşlar, deri kumaşlar ön plana çıkıyor. Aynı zamanda ağaç kullanımı da oldukça fazladır. Meşe ağacı, ladin ya da zeytin ağacı gibi ağaçlar bu dekorasyonda sıklıkla karşınıza çıkıyor. Bu tarz incelendiğinde modern sınıfta yer aldığı görülüyor. Sadece modern olması değil rahat olması da yine insanların dikkatini çekiyor. İtalyanlar rahatlıklarına önem veren bir topluluktur. Bu nedenle yansıttıkları tarz da tamamen rahatlığı ele alacaktır. İtalyan tarzında mobilyalar koyu renklidir ancak duvarlar her zaman açık renkli olmalıdır. Bu tarzın tamamlayıcı özelliğidir.

İtalyan Tarzını Yansıtmada Move Mimarlık Etkisi

Profesyonel iç mimar Ankara hizmetlerine baktığınız zaman Move Mimarlık en üst sıralarda yer alıyor. Bunun nedeni geniş bir portföye sahip olmasıdır. Gelişmiş teknolojiden yararlanan firma, müşteri ilişkilerine de çok önem veriyor. Yani müşteri ne istiyorsa onu en iyi kalitede ona sunuyor. İtalyan tarzını yansıtmak uygun fiyatlı değildir. Yani bu tarz içerisindeki mobilyalar işçiliklerinden ötürü oldukça pahalıdır. Ancak Move Mimarlık müşterilerine en iyi fiyatı sunmakla ünlüdür. O nedenle uygun fiyatlara kaliteli bir hizmet almak mümkün olacaktır. Kaliteli, rahat ve şık bir evde yaşamak herkesin hakkıdır. Bu nedenle mimari tasarımlara önem vermek, profesyoneller ile çalışmak sizin için önemli olmalıdır.

 

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.