Cafelere Özel Tuğla Desenli Duvar Paneli

  • Anasayfa
  • /
  • Cafelere Özel Tuğla Desenli Duvar Paneli
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Cafelere Özel Tuğla Desenli Duvar Paneli

Cafelere Özel Tuğla Desenli Duvar Paneli

Cafelere özel tuğla desenli duvar paneli, tuğla desenli duvar paneli son zamanlarda birçok yerde rastlanılan ve kullanılan duvar panellerinin başında gelmektedir. Kullanım oranı son yıllarda hızlı bir yükselişe geçen duvar paneli ev, cafe, restoran, ofis ve daha birçok alanda kullanılmaktadır. Duvar panelleri birçok alanda kullanılan hem dekoratif anlamlı hem de birçok üstün özellik sağlayan mükemmel tasarımlardır. Cafeler de sıklıkla kullanılan tuğla panelli duvar panelleri ortama eşsiz bir hava katmakla birlikte otantik taş mekan havası da vermektedir. Duvar panelleri strafor ya da akrilik bazlı üretilen ve ısıyı nemi ve sesi geçirmeyen mükemmel dokulardır. Ortamları oldukça etkileyen sakin ve sessiz bir hava yaratan bu paneller sayesinde su ve nemden de etkilenme durumu olmamaktadır. Yüksek dayanıklılığı olan duvar panelleri bakteri üremesinin de önüne geçerek temiz bir kullanım imkanı sağlamaktadır. 

Tuğla Desenli Duvar Panelinin Avantajları Nelerdir?

Tuğla desenli duvar paneli birçok alanda tercih edilen ve sıklıkla kullanılan duvar kaplama panelleri ortamı mükemmel bir hale getirmektedir. Kişilerin doğru bir şekilde kullanması ve yapıştırması gereken duvar panelleri birtakım malzemeler eşliğinde uygulanmaktadır. Duvar panelini yapıştırmak için kullanılacak olan duvarın temizlenmesi ve o işleme hazır hale getirilmesi gerekmektedir. Maket bıçağı, stickwall yapıştırıcı, gönye ve metre yardımı ile duvar paneli duvara yapıştırılarak kullanılmaya başlayacaktır. Kaliteli tercih edilmesi gereken yapıştırıcı panele sürüldükten sonra falçata eşliğinde aynı kısımdan 2 ya da 3 defa kesilmelidir. Tüm bu işlemlerin ardından ise paneli duvara yapıştırmaya başlayarak işlem tamamlanmalıdır.

Tuğla Desenli Duvar Panelini Neden Tercih Etmelisiniz?

Tuğla desenli duvar paneli kullanılan ortamda sesten koruyarak aynı zamanda ısıya karşı da yalıtımlı olarak mükemmel avantajlar sağlamaktadır. Kişilerin yapısal anlamdaki bu avantajlar ile birlikte tuğla desenli panellerin neden sıklıkla tercih edildiği hakkında araştırmalar yaptığı görülmektedir. Tam anlamı ile gerçek bir tuğla görüntüsü sağlayan bu panel ile evin havası oldukça mükemmel bir hale bürünecektir. El yapımı ya da modern olarak ayrılan bu paneller ile kişiler genişlik ve inceliği kendi zevkine göre belirleyerek ortamı tam anlamıyla kişisel bir hale getirebilme imkanı elde etmektedir..

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.