Butik Otel Tasarımları

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Butik Otel Tasarımları

Butik Otel Tasarımları

Yapısal özelliği, mimari tasarımları ve dekorasyonu yönünden özgün normal otellere göre oda sayısı az olan oteller butik otel olarak nitelendirilir. İşleten kişiye her an ulaşabileceğiniz sıcak ve samimi otel tipidir. Tasarımları ile dikkat çeken Butik otellerde farklı konseptler uygulanır. Her oda ayrı ayrı dizayn edilir. İç mimarlık ofisleri Ankara  (Move Mimarlık Ofisi) olarak butik otel tasarımları alanında da hizmet veriyoruz.

Temalı, Özgün Butik Otel Tasarımları

Butik oteller farklı ve özgün tasarıma sahip iç mekanları ile tüm ilgileri üzerine topluyor.  Doğa ile iç içe olan konseptlerde genellikle iç mekanda taş duvarlar, şömine ve yeşil renk hakim.  Huzur veren manzaranın keyfini iç mekanda da yaşamak adına en uygun tasarımlara imza atılır. Tarihle iç içe olan yerlerde bulunan butik otellerde ise genellikle buna uygun olarak vintage malzemeler ve mobilya seçimleri yapılır. Duvar renkleri ihtişamı yaşatmak adına altın renginde olur.  iç mimarlık firmaları butik otel tasarımları ile öne çıkar. Alanında uzman kadrosu ile hizmet veren firmalarda farklı konseptler uygulanarak müşteri memnuniyeti her zaman için ön planda tutulur. Odalarda burçlara göre, ülkelere göre ve renk temalarına göre farklı farklı tasarımlar yapılır. Renk temalı odalarda eşya seçimlerinde de akış sağlamak adına buna uygun mobilya, duvar kağıdı ve perde tercih edilir.  Aynı şekilde burç temalı butik otel tasarımlarında da eşya seçimleri son derece önemlidir. İç mimar; ihtiyaca cevap veren tasarımları ve seçimleri kullanılabilirliği sağlayarak en ekonomik şekilde uygulayan kişidir.  Farklı konseptlere sahip butik otelleri tasarlarken bu nedenle her detay incelikle düşünülür.

Yeni Nesil Konaklamada Farklı Tasarımlar

Modern, antika özellikli mobilyalar ve özgün tasarımlar butik otellerin iç dekorasyonunda kullanılan birimlerdir. Fonksiyonel tasarımlar ile müşterilerin yaşam standartları daha konforlu hale getirilir.  Ayrıca artistlik izlenim sağlaması açısından hayal gücünün tüm sınırları zorlanır.  Sonuç olarak hem fonksiyonel hem de estetik anlayışa uygun özgün tasarımlar ortaya çıkar.  Ankara en iyi iç mimar konusunda Move Mimarlık, Butik otel tasarımları konusunda en iyi hizmeti sunacak.  


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.