Bugüne Kadar 250 Adet Mesken Tasarladık

  • Anasayfa
  • /
  • Bugüne Kadar 250 Adet Mesken Tasarladık
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Bugüne Kadar 250 Adet Mesken Tasarladık

 

Bugüne Kadar 250 Adet Mesken Tasarladık

Konut iç tasarımları son yıllarda çok popüler bir hale gelmiştir. Biz de Move İç Mimarlık olarak, konut tasarımlarında Ankara’nın en çok tercih edilen markaları arasında yer alıyoruz. Elbette bu durum kendiliğinden oluşmamıştır. Yani tercih edilen bir marka olmak için yıllardır çalışıyor ve yaptığımız projeler sayesinde sürekli aldığımız tasarımların devamının gelmesini sağlıyoruz.

İç Mimaride Müşteri Memnuniyeti

Her sektörde olduğu gibi iç mimaride de müşteri memnuniyeti en önemli detaydır. Müşterilerin beğenmediği ya da memnun kalmadığı hiçbir proje, bu sektörde başarılı olarak kabul edilmemektedir. Bu nedenle biz de müşterilerimizin memnun olması için çalışıyoruz.

Bugüne kadar tasarladığımız konut sayısı neredeyse 250 civarındadır ve tasarladığımız tüm bu konutların sahiplerinden aldığımız geri dönüşler doğrultusunda %100 müşteri memnuniyeti ile çalıştığımızı söyleyebiliriz.

Müşteri memnuniyetimizin %100 olmasının en önemli sebebi aldığımız işlere verdiğimiz değerdir. Projeler ilk başladığı andan itibaren bizim için çok değerli olurlar. Buna ek olarak projelerin gününde tamamlanabilmesi açısından her zaman planlı ve programlı çalıştığımız için de her zaman müşterilerimizin yüzünü güldürmeyi başarabiliyoruz.

Tasarım ve projeleri gününde teslim etmek kadar müşterilerin istediği şekilde teslim edebilmek de önemlidir. Yani 1 gecede de tasarım yapılır. Ancak müşterinin istemediği ve uygulanabilir olmayan bir tasarım, hiçbir işe yaramayacaktır. Bizler böyle sorunlar yaşamamak için projenin dijital ortamda çizildiği süreçte de gereken keşifleri yaparak, uygulanma sürecindeki sorunların giderilmesi için çalışıyor ve başarılı da oluyoruz.

Ev tasarımlarımız haricinde bir o kadar da ofis tasarımımız bulunmaktadır. Ofis tasarımları genellikle ev tasarımlarına göre daha uzun süren ve daha ayrıntılı olan tasarımlar olduğu için biraz daha dikkatli olunması gerekmektedir. Ancak bu konuda da sizlere profesyonel bir hizmet veriyoruz.


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.