Bu Komodinler Ev Dekorasyonunda Çok Beğeniliyor

  • Anasayfa
  • /
  • Bu Komodinler Ev Dekorasyonunda Çok Beğeniliyor
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Bu Komodinler Ev Dekorasyonunda Çok Beğeniliyor

Bu Komodinler Ev Dekorasyonunda Çok Beğeniliyor

Komodinler kuşkusuz yatak odalarının vazgeçilmez parçalarından birisi. Bazı komodinler diğerlerine göre ev sahipleri tarafından daha fazla tercih edilmekte. Sade ve beyaz komodinler diğerlerine göre daha fazla beğenilmekteler. Aslında yatak odanız hangi renkte ise onunla uyumla olan renkler seçilmekte. Beyaz renkler son yıllarda kahverengi olanlara göre yatak odalarında daha fazla kullanılmaktalar. Evlerde geniş alanların pek olmaması sebebi ile daha küçük ebatlarda olanlar yine en çok tercih edilenler arasındadır. Komodin seçmek basit gibi görünse de yatak odanızın ambiyansını baştan aşağı değiştirecektir. Bunun için Movemimarlık olarak en dikkat çekici ve kullanışlı komodin tasarımlarını sizlerle buluşturmaktayız.

Komodinlerin Rengini Nasıl Belirlemeliyim

Komodinler seçilirken öncelikle hangi renkte olacağı düşünülmektedir. Komodinlerin rengi ise yatak başlığı ile uyumlu olacak şekilde tercih edilir. Bunun yanında eğer yatak başlığı yerine çeşitli dekor ürünleri kullanıyorsanız gardolabınız ile uyumlu olacak şekilde de seçebilirsiniz. Tamamen odada kullanılan eşyalara bağlı olarak değişen bu durum için bir diğer düşünülecek nokta çekmece sayısı ve ebatlarıdır. Komodin seçimi yapmak için hangi amaçla kullanılacağına karar vermek gereklidir. Gece bir bardak suyunuzun, kitabınızın ya da abajurun yer alacağı bu aksesuar kimileri tarafından kıyafet muhafaza etmek için de tercih edilmektedir. Estetik bir seçimin yapılması yanında bu gibi durumların düşünülmesi ideal dekorasyon için en verimli sonucu verecektir.

En Uygun Şık Komodin Örnekleri

En şık komodin tasarımları için sitemizde yer alan projelerimizi ziyaret etmek dekorasyon istekleriniz için uygun bir referans olabilir. Komodin modelleri kullanım amacına göre seçilmekte olup bazıları 2 hatta 3 çekmeceli olmaktadır. Bazı komodinler klasik çizgilere sahipken bazıları küçük ve minimal tarzda az eşya barındıracak şekilde üretilmektedir. En şık tasarımlardan birisi olarak yüksek ahşap ya da metal ayaklı olanlar görülmektedir. Aynı anda çekmece ve raflı olan modeller de bulunmakta olup modern seçimler yapmak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Yatak odası dekorasyonunda hemen her ayrıntı çok önem taşımaktadır. Sizler için tüm bu ayrıntıları düşünecek olan uzman iç mimar ekibimizle iletişime geçerek hayalinizdeki tasarıma kavuşabilirsiniz. En trend komodin tasarımları hakkında bilgi sahibi olmak için mimar danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.