Bohem Stili İç Mekan Yaratın

  • Anasayfa
  • /
  • Bohem Stili İç Mekan Yaratın
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Bohem Stili İç Mekan Yaratın

Bohem stilinin en çok tercih edildiği şehir olan Ankara lüks iç mimarlık uygulamalarının da merkezi konumundadır.

Bohem Stili İç Mekan Yaratın

Bohem stilinin en çok tercih edildiği şehir olan Ankara lüks iç mimarlık uygulamalarının da merkezi konumundadır. Bohem tarzı dekorasyonlarının öncelikle ne olduğuna bakmak gerekmektedir. Bohem terimi uyumsuzluğun uyumu olarak karşımıza çıkmaktadır. Uyumsuzlukların bir arada kullanılarak rengârenk bir hayatın evlere yansıması figürünün oluşturulması amaçlanmaktadır. İlk dönemlerde Fransız sanatçıların ortaya atmış olduğu bu tasarımlar zamanla tüm dünyada etkisini göstermiştir. Bohem tarzı kurallardan uzak özgür ve özgün bir yapıya sahiptir. Birçok farklı tarzda mobilya ve aksesuarı bir arada kullanılabilmesi mümkündür. Ve konusunda tamamen tercih sizlere aittir. Atıkların bir arada kullanılması sonucunda mükemmel ve uyumun ortaya çıkması mümkündür. Iç mekan tasarımları arasında ciddi bir yer edinen Bohem tarzı tasarımlar birçok kişi tarafından sevilerek tercih edilmektedir. Bohem tarzı tasarımlar birçok kişi için rahatlığın ve sıradan olmamanın bir simgesi olarak benimsenmektedir.

Rahatlığın Simgesi Bohem

Bohem rahatlığın simgesi olarak Ankara lüks iç mimarlık tasarımları arasında yer almaktadır. Ankara'daki birçok üst yapı projesinde bohem tarzı tasarımları görebilmeniz mümkündür. Ankara'nın prestijli projelerinden merkez Ankara, Togo kuleleri gibi alanlarda sık sık tercih edilen bu tasarımlar sayesinde çok daha farklı ortamlara sahip olabilmek mümkündür. Genellikle oturma odası ya da vakit geçirilen alanlarda tercih edilen bohem tasarımları özgürlüğünüzü ve kural tanımayışınızı yansıttığı için aşırı derecede güven aşılamaktadır. Sizlerde bu güveninizi tazelemek ve her defasında biraz daha arttırmak için Move iç mimarlık ofisinden destek alabilirsiniz.

Bohem Stili Mobilyalar

Bohem stili yalnızca renklerle veya yalnızca mobilyalarla oluşan bir tasarım değildir. Bütünsel olarak ortamın tamamına uygulanan tasarımı tamamı bu kapsamda değerlendirmektedir. Birçok şehirde olduğu gibi Ankara lüks iç mimarlık uygulamalarına ev sahipliği yapmaktadır. Hatta bu kapsamda birçok büyük ölçekli yapı projesinde bohem tarzı uygulamalar sık sık tercih edilmektedir. Bu nedenle piyasada bohem tarzı mobilya bulmak oldukça kolaydır. Ancak Bohem tarzı mobilya seçiminde aynı zamanda konforlu olması da aranan kriterler arasındadır. Bu kapsamda büyük koltuklar, puf koltuklar, divanlar ve kanepe tarzı mobilyalar rahatlıkla tasarımlarınızı tamamlayıcısı olarak tercih edilebilir.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.