Bitkilerin İçini Nasıl Dekore Ederseniz: 5 Faydalı Fikir

  • Anasayfa
  • /
  • Bitkilerin İçini Nasıl Dekore Ederseniz: 5 Faydalı Fikir
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Bitkilerin İçini Nasıl Dekore Ederseniz: 5 Faydalı Fikir

 

Güzel bir poster veya duvar dekorasyonu bulmak kolay değildir, ancak bitkiler sizi asla yarı yolda bırakmaz. Batılı bir tasarımcı kitabından birkaç ilginç fikri kendi bakış açımızla harmanlayarak sizinle paylaşıyoruz. İç mimari tasarımı anlayışınızı doğayla bütünleştirecek bu yolculuğa kulak verin.

İÇ MİMARİ TASARIMI ANLAYIŞINIZI DEĞİŞTİRECEK DOĞAL REÇETELER

KÜÇÜK MUTFAKLAR İÇİN

Eğer küçük bir mutfağınız varsa, bitkiler yüksek artışı: pencere üzerinde sadece yer alacaktır. Onları duvara yerleştirmek daha iyidir. Sadece dikkatli olun: Suladıktan sonra saksılar ağırlaşacaktır, bu yüzden özel bir dübel ile iyice sabitlenmeleri gerekir.

MOVE MİMARLIK’TAN İPUCU

Bitkiler açık raflara yerleştirilebilir, ancak onları daha sık sulamayı unutma: sıcak, kuru hava en üste çıkar.

OTURMA ODASINDA

Kitaplık mini bahçesine düzenleyin. En sevdiğiniz kitapları ve hatıralarınızı küçük bitkilerle tamamlayın. Bu bağlamda, iyi lianovidnye: güzelce aşağı gidecek.

MOVE MİMARLIK’TAN İPUCU

Raflar yerine, açık bir raf veya dekoratif ızgara kullanabilirsiniz: bu da bir alanı kuşatmak için harika bir yoldur.

YATAK ODASINDA

Yeşil + beyaz, bir yatak odası için mükemmel, rahatlatıcı bir kombinasyondur. Diğer renk tonları olmadan kolayca yapabilirsiniz. Bu arada, küçük bir yatak odası için, pencerenin etrafına bir bitki yerleştirme kararı idealdir. Perdeleri bile kullanamazsınız.

MOVE MİMARLIK’TAN İPUCU

Küçük bir yatak odasında bitkiler yatak başlığı veya yukarıdaki duvar ile dekore edilebilir.

BANYODA

Banyoda yeterince yer varsa yeşil bitkiler en iyi dekordur. Bunları farklı seviyelerde düzenlemek önemlidir, böylece iç kısım aşırı yüklenmemiş gibi görünür. Fotoğrafa bakın: evde bulunan herhangi bir öğeyi kullanabilirsiniz.

MOVE MİMARLIK’TAN İPUCU

Bitkiler ışığa ihtiyaç duyar, bu yüzden bu uç banyoda bir pencere olan herkes için uygundur. Değilse, ek bir ışık kaynağı düşünün. Ve nem, havasızlık ve gölgede kullanılan tropik bitkileri seçin.

KORİDORDA

Bitkileri herhangi bir iç elemanda düzenleyebilirsiniz: sepetler, saklama cepleri. Aynı gölgenin detayları (mavi saksılar ve tezgah) nedeniyle kompozisyon uyumlu görünüyor.

MOVE MİMARLIK’TAN İPUCU

Saksı veya vazo kullanmak gerekli değildir. Onları nasıl yenebildiğini görün: bitkiler duvarların dışına doğru büyüyor.

İÇ MİMARİ TASARIMI KONUSUNDA KİMİNLE ÇALIŞILIR

İç mimari tasarımı konusunda Move Mimarlık sizler için yoğun tecrübe yüzlerce başarılı referansı ile hizmet vermek için hazır. İletişime geçmek için hemen harekete geçin!

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.