Bebek Odası Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?

  • Anasayfa
  • /
  • Bebek Odası Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Bebek Odası Dekorasyonu Nasıl Olmalıdır?

BEBEK ODASI DEKORASYONU NASIL OLMALIDIR?

Bebek odası dekorasyonu her zaman hassasiyet, konfor ve pastel renkler ile ilişkilendirilir. Her ebeveyn bu odayı çocukları için özel yapmak ister. Tabii ki, dekor herhangi bir odanın ayrılmaz bir parçasıdır. Bu nedenle, kreşleri şık bir şekilde dekore edebileceğiniz ilginç ana sınıfları hazırladık.

BEBEK ODASI DEKORASYONU VE DUVAR

Tek renkli oda tasarımı çok basit görünüyorsa, biraz değiştirebilirsiniz. Bunun için şablonlarla boyanacak bir veya iki duvar öneriyoruz.

Tabii ki, bebek odası, evdeki "yetişkin" odalardan farklıdır. Çocuk anne-babalarıyla birlikte tasarımına katılmak zorundadır. Bir çocuk odası dekore edilirken hangi hatalardan kaçınılmalıdır? Dekorun hangi unsurları optimal olacak ve unutulması daha iyi ne olabilir?  

İKİ YAYGIN HATA

UKTE


 Çoğunlukla, yetişkinler bebek odasında kendi çocukluk hakkında kendi fikirlerini gerçekleştirmeye çalışırlar. Duvar kâğıdındaki birçok tavşan ve ayı, resimler, halılar ve tekstiller hareket ettirilemez ancak hareket ettirilir, ancak çocukları çabucak rahatsız eder ve ilgisini keser.

YETİŞKİN ŞEYLER

Belki ebeveynlerin yatak odasında çok sayıda yastık muhteşem görünüyor, ancak “bebek” içini aşırı yüklememelisiniz. Aynısı ağır perdeler, yağlıboya tablolar, duvarlardaki fotoğraf grupları için de geçerlidir. 

DOĞRU YAKLAŞIM

SEVİMLİ SÜPER KAHRAMANLAR

 Tasarımın ana veya ikincil teması, favori bir çizgi film veya kitabın konusu olabilir. Elbette oğlunuz veya kızınız Pepe'nin görüntüsü ile perdeleri veya yatakları sever.

EĞİLİMLER

Genç sanatçının mutlu bir şekilde boyayacağı “temiz” duvar, kesinlikle genç tasarımcının odasında “temiz” kalacak. Belki de ikincisi, en azından her ay (baba yorulana kadar) tekrar asılabilen ve yeniden kurulabilen modüler mobilyalar seti ile daha çok memnun olacaktır.

HOBİLER

Örneğin, bir çocuk spor salonunun odası bir futbol minderiyle veya basketbol gibi bir oyuncak sepetiyle dekore edilebilir. Ve genç gökbilimci muhtemelen hilal şeklindeki gece lambası, yıldız şeklindeki koltuk minderleri ve güneş sisteminin resmini gösteren bir halıyla mutlu olacaktır.

Bebeğiniz konuşmaya başlamış ise seçtiğiniz şeylere verdiği tepkileri ölçmeye çalışın ve eğer bir çocuk olmuşsa odasını nasıl dekore edeceğinizi ayrıntılı olarak tartışmak için zaman ayırın. Burada her şey kişisel zevklerini ve ilgi alanlarını karşılamalıdır ve onları sadece doğru bir şekilde doğru yöne doğru yönlendirebilir, önerebilir ve bazı fikirlerin uygulanmasına yardımcı olabilirsiniz.

BEBEK ODASI DEKORASYONU KİME YAPTIRILIR?

Genel olarak, bu onun projesi olmalı ve siz de onunla ortak yazar rolünü oynuyorsunuz. En iyi bebek odası dekorasyonuna sahip olmak için Move İç Mimarlık ile iletişime geçebilir teklif alabilirsiniz.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.