Banyo Medya Sistemleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler

  • Anasayfa
  • /
  • Banyo Medya Sistemleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Banyo Medya Sistemleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler

BANYO MEDYA SİSTEMLERİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

BANYO MEDYA SİSTEMLERİ HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

Banyo için daha önce müzik fazla kabul edildi, günümüzde bu odada konforlu bir konaklama için arka plan oluşturma norm haline gelmiştir. Bu derlemede, en yaygın cihaz türlerinden bahsedeceğim ve onların en uygun çözümü seçebilmeleri için temel avantaj ve dezavantajlarını göz önünde bulunduracağız. Banyo medya sistemleri hakkında detaylı bir yazı okumuş olacaksınız.

Modern üreticiler sunan özel örneklere bakalım. Çok fazla seçenek var ve neredeyse pek çoğunu bilmediğinizden eminim, ancak kesinlikle her şeyi benimsetme gibi bir hedefim yok.

İncelemede sadece ülkemiz ticaret ağında bulunabilecek ve uzmanların katılımı olmadan uygulanabilecek çözümler bulunacaktır.

BANYO MEDYA SİSTEMLERİ SEÇENEKLERİ

Seçenek 1 - Duşlar

Bu, bugüne kadarki en yaygın çözümdür ve şaşırtıcı değildir, çünkü kabin küçük bir alana mükemmel bir şekilde uyar ve geniş bir kullanılabilir işlev seti popülerliğine katkıda bulunur.

Müziğe gelince, dikkat edilmesi gereken birkaç faktör vardır:

Tasarımda zaten mevcut olduğundan, hangi stereoyu seçeceğinizi düşünmeniz gerekmez. Yani, dikkat etmeniz gereken tek şey bir radyo ve MP3 çalarla bir kabin seçmek ya da bir akıllı telefona wi-fi üzerinden bağlanma yeteneği. Birçok tasarımda böyle bir ekleme vardır, bu nedenle istenen seçeneği bulmak zor değildir;

Herhangi bir durumda bir duşa ihtiyaç duyuyorsanız, müzik çalma kabiliyeti maliyeti önemli ölçüde etkileyen bir işlev olmadığından ekstra para harcamazsınız.

 Radyonun varlığını su ayarlarının üstündeki kontrol panelinden veya başka bir yerden tahmin etmek en kolay yoldur.

Kalitelerinin arzulanan ölçüde fazla olduğu için en ucuz kabinleri satın almayı önermiyorum. Dahası, orada müzik iyi çalışacak, ancak tasarımın kendisi çekici görünümünü çabucak kaybedecek ve en beklenmedik yerlerde akmaya başlayacaktır, en azından orta fiyat segmentindeki seçenekleri seçmek daha iyidir.

Ses kalitesi gelince, özellikle kabinde müzik dinlerseniz, yeterince yüksek bir seviyededir. Ancak banyoda olsanız bile, sistem oda boyunca normal ses çıkartacaktır;

Tüm bilgilerin ekrana yansıdığı seçenekleri seçmek daha iyidir, yönetim açısından çok daha uygundur.

Seçenek 2 - Dahili Radyolu Banyolar

Böyle bir banyo görmediniz  mi? Ve ilk bakışta göründüğü kadar nadir değildir. Bu çözümün avantajları:

Akustik banyoya yerleştirilmiştir, yani ılık suda rahatladığınızda, yüksek kalitede sesin tadını çıkarabilirsiniz. Banyoda en sevdikleri eserleri dinlemek isteyenler için bu çok önemli bir faktör.

BANYO MEDYA SİSTEMLERİ NASIL KURULUR?

Banyo medya sistemleri ilginizi çekiyor ve bunu size özel bir biçimde elde etmek istiyorsanız Move Mimarlık sizlerin Banyoları için en uygun sistemi dizayn etsin ister misiniz? O halde iletişim menüsünden Move İç Mimarlık Ofisi ile iletişime geçebilirsiniz.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.